Obserwuj w Google News

Bradley Cooper był uzależniony od kokainy. Odważne wyznanie gwiazdora

2 min. czytania
15.06.2022 16:33

Bradley Cooper w najnowszym wywiadzie podzielił się z fanami odważnym wyznaniem. Gwiazdor w podcaście "Smartless" zdradził, że był uzależniony od alkoholu oraz narkotyków, a dokładnie od kokainy. 

Bradley Cooper
fot. Instagram.com/ Bradley Cooper

Bradley Cooper jest aktorem uwielbianym przez publiczność. Choć ma wszystko, również on, co bywa częste w środowisku show-biznesu, popadł w uzależnienie od alkoholu i narkotyków. W podcaście "Smartless" opowiedział o bardzo trudnych doświadczeniach z używkami.

Podczas rozmowy zdradził, że wpadł w nałóg niedługo po tym, gdy został zwolniony z pracy przy serialu "Agentka o stu twarzach". To właśnie wtedy miał zerową pewność siebie, którą starał się kryć ironicznym poczuciem humoru, co dla niektórych było raniące. Gwiazdor wpadł też w depresję.

Zobacz też:  Bradley Cooper nie do poznania w filmie "Maestro". Są pierwsze zdjęcia. O czym opowie produkcja?

Bradley Cooper był uzależniony od kokainy. Odważne wyznanie gwiazdora

 Cooper wyznał, że swój problem zrozumiał w 2004 roku podczas jednej z imprez, na której bliski znajomy zwrócił uwagę na nieodpowiednie zachowanie aktora. Bradley miał zachowywać się wtedy jak "prawdziwy dupek"

"Wtedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że mam problem z narkotykami i alkoholem. Nigdy tego nie zapomnę" - powiedział w podcaście "Smartless". Pod wpływem rozmów ze znajomymi Cooper podjął terapię.

"[Arnett] (terapeuta) podjął ryzyko trudnej rozmowy ze mną, która zaprowadziła mnie na ścieżkę decydującą o zmianie mojego życia" - wyznał 47-letni aktor.

Terapia bardzo pomogła aktorowi, jednak największym spokojem i antidotum na problemy było zostanie ojcem córeczki Lei, której doczekał się ze związku z Iriną Shayk.

"Wszystko gaśnie w cieniu bądź też uwydatnia wszystkie kolory dzięki temu, mogę być ojcem wspaniałej istoty ludzkiej. To po prostu najwspanialsza rzecz" - podkreślił. Choć Irina i Bradley nie są już razem od 2019 roku, starają się mieć dobre relacje ze względu na swoją córeczkę.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Firefly Lane 2 - nowe gwiazdy w obsadzie
4 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

Pomoc w kryzysie psychicznym:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel.  22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17.00 do 19.00)

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)

ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel.  22 484 88 01

Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel.  22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)

Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)