Obserwuj w Google News

Bogdan Kalus trafił do kliniki. Gwiazdor "Rancza" pokazał zdjęcie z maską tlenową [FOTO]

2 min. czytania
26.06.2022 14:32
Zareaguj Reakcja

Bogdan Kalus zaniepokoił swoich wielbicieli informacją, że musiał udać się do szpitala i poddać leczeniu. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie aktorka znanego z "Ranczo" w masce tlenowej. Co mu dolega?

Bogdan Kalus
fot. screen: Instagram / kalusbogdan_official

Bogdan Kalus to popularny polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, a także artystka kabaretowy. Rozpoznawalność przyniosła mu rola Gerarda w komediowym serialu "Święta wojna", w którym występował w latach 1999-2008. Mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak "Karol. Człowiek, który został papieżem", "U Pana Boga w ogródku" czy "M jak Miłość", jednak bez wątpienia największą popularność zyskał dzięki kreacji Tadeusza Hadziuka w kultowym " Ranczo". Przez dekadę wcielał się w prostolinijnego mieszkańca Wilkowyj przesiadującego na słynnej ławeczce, czym zyskał sobie ogromną sympatię widzów. W 2021 roku mogliśmy zobaczyć go w produkcji "Brigitte Bardot. Cudowna".

Bogdan Kalus nie jest może internetowym celebrytą i influencerem, ale stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia i informuje o swoim życiu zawodowym i prywatnym. Najnowszy wpis serialowego Hadziuka mocno zaniepokoił fanów. Ciężko bowiem nie martwić się o 57-latka widząc zdjęcie, na którym ten ma na twarzy maskę tlenową i jest podłączony do kroplówki.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie gwiazdy, które są nieuleczalnie chore [GALERIA]  

Redakcja poleca

Bogdan Kalus pokazał zdjęcie pod kroplówką. Gwiazdor "Rancza" trafił do szpitala

Na profilu Bogdana Kalusa na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy go w masce tlenowej. Aktor poinformował, że znalazł się w klinice, w której już drugi dzień poddaje się leczeniu.

- Leczenie w klinice MML. Dzień drugi - napisał lakonicznie. 

Fani Kalusa nie kryli zaniepokojenia i starali się podnieść go na duchu. W komentarzach zaroiło się od słów wsparcia i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Przypomnijmy, że gwiazdor "Rancza" przeszedł zawał.

- Ściskamy mooocno Bogdanie i nieustannie witaminkę M przesyłamy.

- Niech się Pan trzyma! Zdrowia życzę!

- Pozdrawiam , i mam nadzieje, że zaraz rozpoczniesz wakacje.

- Zdrowia i uśmiechu życzę! - czytamy.

Na szczęście w odpowiedzi na jeden z komentarzy Kalus napisał, że być może już niedługo rozpocznie wakacje. Mamy nadzieję, że uda mu się wypocząć bez problemów zdrowotnych.