Zamknij

Blanka Lipińska dokonała coming outu. Zaskakujące oświadczenie autorki erotycznych thrillerów

27.09.2021 17:59

Blanka Lipińska dokonała coming outu. Autorka erotycznych thrillerów podczas serii pytań i odpowiedzi z fanami oświadczyła, że jest biseksualna.

Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska zasłynęła publikacją kontrowersyjnych powieści erotycznych, które cieszyły się olbrzymią popularnością i doczekały się nawet ekranizacji na platformie Netflix. Mało tego: stały się tam ogromnym hitem i wylądowały w czołówce filmów najchętniej oglądanych u giganta streamingu. Sama "pisarka" nie stroni od kontrowersji i regularnie dostarcza swoim fanom, ale i wrogom, tematów do dyskusji.

Lipińska, która jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie odpowiada na pytania fanów, urządziła niedawno małą sesję pytań i odpowiedzi i jak zwykle ze szczerością opowiadała o swoim życiu. Odpowiadając na jedno z pytań, zaskoczyła wszystkich informacją o tym, że jest biseksualna.

Zobacz także: Aleksandra Terpińska okradziona. Złodziele ukradli nawet nagrody z Festiwalu Filmowego w Gdyni

Blanka Lipińska jest biseksualna. Dokonała coming outu w sieci

Jakiś czas temu Blanka Lipińska stwierdziła, że każda kobieta jest biseksualna, co można było odbierać wprost jako deklarację, że ona także. Takie słowa bezpośrednio jednak nie padły, więc wielbiciele twórczości Lipińskiej mogli tylko domniemywać, co dokładnie miała na myśli. Teraz, w niedawnej sesji Q&A autorka erotycznych thrillerów niespodziewanie odpowiedziała wprost. Jeden z internautów zapytał o orientację pisarki i o to, czy się zmieniała. Lipińska odpowiedziała w sposób, który nie pozostawia wątpliwości:

"A na jaką jeszcze można, skoro ja jestem bi?"- napisała.

Warto dodać, że w 2019 roku w jednym z wywiadów Lipińska twierdziła, że jest biseksualna, ale nie do końca: dopuszcza możliwość seksu z kobietą, ale nie wierzy, że mogłaby stworzyć z nią trwały związek.

"Mój biseksualizm polega na tym, że nie wykluczam zbliżenia z kobietą. Ale nigdy w życiu nie byłabym w stanie być w związku, bo kobieta nie da mi tego, czego potrzebuję" - powiedziała wtedy.

loader