Blake Lively pokazuje ciążowe zdjęcia. Paparazzi nie chcieli jej dać spokoju! [FOTO]

19.09.2022 10:03

Blake Lively spodziewa się czwartego dziecka. Aktorka zwykle nie dzieli się szczegółami ze swojego życia rodzinnego. Dlaczego zdecydowała się na publikację prywatnych zdjęć?

Blake Lively
fot. East News

Blake Lively niedawno pojawiła się na gali magazynu Forbes z widocznym ciążowym brzuszkiem, wzbudzając prawdziwą sensację. Ryan Reynolds i gwiazda „Plotkary” doczekali się już trzech córek: James, Inez i Betty. Mimo to informacja o kolejnej ciąży sprawiła, że pod domem aktorów zaroiło się od fotoreporterów.

Blake Lively do paparazzi: „Straszycie mnie i moje dzieci!”

Okazuje się, że gwiazda opublikowała na Instagramie prywatne zdjęcia nie do końca z własnej woli. Pod postem wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na taki krok.

- Oto zdjęcia z prawdziwego życia, na których jestem w ciąży, by jedenastu facetów czekających przed moim domem w końcu się odczepiło. Straszycie mnie i moje dzieci! - napisała wyraźnie poirytowana.

Podziękowała też mediom i fanom, którzy szanują prywatność osób publicznych i starają się nie publikować zdjęć ich dzieci.

- Dziękuję wszystkim innym za miłość i szacunek oraz nieobserwowanie kont i publikacji, które udostępniają zdjęcia dzieci. Dziękuję mediom, które stosują politykę "no kids". Wszyscy możecie coś zmienić – podsumowała aktorka.

Na zamieszczonych na Instagramie fotografiach widać ciążowy brzuch Blake, która pozuje w czerwonym kostiumie kąpielowym i luźnym dresie. Na jednym ze zdjęć znalazła się także piosenkarka Taylor Swift.

Myślicie, że prywatny post zapewni Blake spokój, a paparazzi zrezygnują z koczowania pod jej domem?

loader
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News