Zamknij
Baby Boom - które gwiazdy urodziły w 2020 roku? [FOTO]
  • 8 Zobacz
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Czy wiesz, które gwiazdy urodziły w 2020 roku? Jeśli nie, zobacz nasze zestawienie polskich i zagranicznych celebrytek, dla których rok 2020 przyniósł duże zmiany! 

Rok 2020 to prawdziwy baby boom wśród gwiazd! Nowych członków rodziny doczekały się zarówno polskie, jak i zagraniczne aktorki, piosenkarki i celebrytki. Niektóre z nich zostały mamą po raz pierwszy, niektóre po raz kolejny. O nowej roli w życiu najczęściej informowały swoich fanów na Instagramie, wrzucając urocze zdjęcia swojego maluszka.

Które gwiazdy urodziły w 2020 roku?

Na pewno nie umknął Wam fakt, że do grona świeżo upieczonych mam dołączyła Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek - Majdan czy Basia Kurdej - Szatan. W końcu te wiadomości obiegły całą Polskę, a komentarze fanów pod postami informującymi o porodzie zdawały się nie mieć końca. Jednak lista gwiazd, które urodziły w 2020 roku jest znacznie dłuższa! Jesteście ciekawi, kto jeszcze się na niej znalazł? Koniecznie sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz także: Lara Gessler na uroczym zdjęciu z córką przy choince. "Mój prezent na święta" 

Gwiazdy, które urodziły po 40-tce 

Wśród gwiazd, które w tym roku zostały mamami, są także aktorki, które urodziły po 40-tce. Znajdziecie wśród nich m.in. Katarzynę Glinkę, która w maju urodziła synka oraz Cameron Diaz. Hollywoodzka aktorka urodziła w wieku 47 lat i jest to jej pierwsze dziecko! Szczęśliwym mamom życzymy samych wspaniałych chwil!