Zamknij

Anna Przybylska planowała ślub z Jarosławem Bieniukiem? Siostra aktorki zdradziła sekret. "Zawsze wiedziałam"

22.09.2022 09:33

Anna Przybylska planowała ślub z Jarosławem Bieniukiem? Siostra zmarłej aktorki w wywiadzie opowiedziała o jej małżeńskich planach. Ania otwarcie mówiła o swoim związku i dzieciach, a ukochanego nazywała mężem. Nie zdążyła zrealizować planów?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
fot. screen: Instagram @aniablond

Anna Przybylska nadal jest ciepło wspominana przez szerokie grono oddanych fanów. Śmierć popularnej polskiej aktorki i modelki była ogromną tragedią. Gwiazda "Złotopolskich" zmarła 5 października 2014 roku, rok wcześniej przeszła operację usunięcia guza trzustki. Obecnie jeszcze częściej mówi się o jej życiu w związku z dokumentem "Ania", który ma pojawić się w kinach 7 października 2022. W wywiadzie dla magazynu "Viva!" siostra Przybylskiej zdradziła, czy aktorka planowała ślub z ukochanym.

Anna Przybylska planowała ślub z Jarosławem Bieniukiem? Nowe fakty z życia zmarłej aktorki

Nie jest tajemnicą, że Anna i Jarosław Bieniuk bardzo się kochali, gwiazda wielokrotnie nazywała swojego partnera mężem. W mediach pojawiały się nawet plotki o rzekomym sekretnym ślubie pary. Siostra Ani, pani Agnieszka, w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że aktorka miała myśleć o sformalizowaniu związku.

- Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą - poinformowała. 

Sam Bieniuk w wywiadzie nazywał "obrączkami" trójkę ich dzieci.

- Mamy trójkę dzieci, to jak trzy obrączki, wiąże na stałe bardziej niż cokolwiek - ocenił.

Z kolei sama Przybylska wielokrotnie komplementowała Bieniuka ze znanym sobie poczuciem humoru.

- I po co ja mam szukać kogoś innego? Przecież mój Jarek jest debeściak, nie da się go z nikim porównać. Dobry, przystojny, pięknie umięśniony! Noszę przy sobie jego zdjęcie. Jeśli mam jakąś pokusę, wyjmuję je i myślę: Gdzie tamtemu do Jarka - stwierdziła w jednym z wywiadów.

W biografii Przybylskiej "Ania" możemy przeczytać, że bardzo dosłownie rozumiała słowo "zamężna" i swojego życiowego partnera starała się wspierać na wszystkich płaszczyznach. Kto wie, może gdyby Ania miała więcej czasu, stanęłaby z Jarkiem na ślubnym kobiercu.