Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska wyśmiewa plotki o swojej ciąży. Pomylono ją z Olą Żebrowską

07.02.2022 13:22

Ola Kwaśniewska od dawna porusza temat bezdzietności. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej chętnie opowiada w wywiadach, że nie planuje zostać mamą. Dlatego z dystansem podeszła do ostatnich plotek, jakoby spodziewała się dziecka.

Ola Kwaśniewska
fot. Instagram.com/ Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska często mówi o świadomym nieposiadaniu dzieci. Choć niektóre komentarze są dla niej bolesne, prezydentówna wciąż oswaja ten temat. Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Ola była w ciąży z... Michałem Żebrowskim. Kwaśniewską pomylono z Olą Żebrowską, która rzeczywiście spodziewa się czwartego dziecka ze swoim mężem. Na wiadomość, że Ola za kilka miesięcy powita z Michałem Żebrowskim czwarte dziecko, tak zareagowała.

Zobacz też: Ola i Michał Żebrowscy nabrali fanów. "A już się miałam kłaniać z podziwem" [WIDEO]

Aleksandra Kwaśniewska wyśmiewa plotki o swojej ciąży. Pomylono ją z Olą Żebrowską

"I jak zawsze mam nadzieję, że Ola Żebrowska będzie kochać jak swoje" - napisała na stories Kwaśniewska.

W równie zabawny sposób informację o ciąży przekazała w niedzielny wieczór Ola Żebrowska. Ukochana Michała Żebrowskiego zamieściła na Instagramie zdjęcie "testu kasetkowego", na którym widać dwie kreski. Tego typu testy kojarzą się teraz przede wszystkim z badaniem na obecność COVID-19.

"Dwie kreski mimo szczepienia" - napisała, dodając w hasztagach: "To nie COVID-19, to Michał".

Dla Michała i Aleksandry Żebrowskich będzie to już czwarte dziecko. Para doczekała się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa.

Ol Kwaśniewska
fot. Instagram.com/ Ola Kwaśniewsk
loader