Zamknij

Ola Żebrowska jest w ciąży. Żona Michała Żebrowskiego obwieściła to w zabawny sposób

06.02.2022 22:25

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się w sieci radosną wieścią. Żona Michała Żebrowskiego pokazała zdjęcie testu ciążowego, przy okazji nawiązując do szczepień przeciw COVID-19.

Ola Żebrowska
fot. Instagram/Ola Żebrowska/screen

Aleksandra Żebrowska zyskała popularność wśród ponad 230 tysięcy internautów dzięki treściom, które ukazuje na Instagramie. W odróżnieniu od wielu innych gwiazd żona Michała Żebrowskiego obrała sobie jednak za cel pokazywanie macierzyńskiej codzienności bez upiększeń. Posty, którymi Ola dzieli się w sieci, ukazują wprost, jak wygląda życie matki małego dziecka - zarówno dobre, jak i złe jego strony. Żebrowska opowiada o tym z dużą dawką dystansu, czym zaskarbiła sobie sympatię.

Właśnie Aleksandra Żebrowska opublikowała kolejny post, w którym podzieliła się radosną wieścią. Jak na nią przystało, zrobiła to w sposób zabawny, nawiązując do dzisiejszej pandemicznej rzeczywistości.

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. To będzie już czwarte dziecko

W swoim najnowszym poście Żebrowska pokazała zdjęcie testu "kasetkowego", na którym widać dwie kreski. Ze względu na COVID-19 tego typu testy niektórym kojarzą się głównie z badaniem obecności koronawirusa - i właśnie do tego żona Michała Żebrowskiego chciała nawiązać: Dwie kreski mimo szczepienia - napisała. I w hashtagach dodała: to nie COVID-19, to Michał.

Wiele osób od razu ruszyło z gratulacjami - m.in. Anna Lewandowska, Joanna Koroniewska, Anna Kalczyńska, Maciej Dowbor, Anna Dereszowska, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych osób z show-biznessu.

Szanuję, wszystko przez brak dystansu - napisała Anna Lewandowska w tonie żartu Żebrowskiej.

Słabe te szczepionki, a to, że nie zachowujecie dystansu, jest totalnie nieodpowiedzialne!

Widocznie Michał ma bardzo mocne „przeciwciała” - pisze inna osoba.

Co ciekawe, niektórzy komentujący nie od razu zdali sobie sprawę z tego, co właśnie ogłosiła Żebrowska.

Powiększyłam, żeby sprawdzić czy to HCG, czy COVID. Ostatnio tylko to drugie wszędzie, także piękna odmiana. Bardzo gratuluję - pisze internautka.

Pozostaje gratulować Oli i Michałowi Żebrowskim. Będzie to dla nich czwarte dziecko. Razem mają już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa,

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS