Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Pawła Królikowskiego. Zdobyła się na osobiste wyznanie

Judyta Wanicka
1 min. czytania
28.02.2020 11:06
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała Pawła Królikowskiego na Instagramie. Dziennikarka wspomniała swój pierwszy wywiad z aktorem. "Paweł był inny. Przy nim nie dało się stresować" - napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Pawła Królikowskiego. Zdobyła się na osobiste wyznanie
fot. Instagram:@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do życia publicznego po śmierci męża, który w sierpniu zginął na jeziorze Kisajno. Gwiazda przeżyła osobistą tragedię, dlatego dobrze wie, co czuje obecnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która straciła męża. Dziennikarka miała okazję poznać Pawła Królikowskiego na początku swojej kariery. W pożegnalnym wpisie wspomniała ich pierwsze spotkanie.

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski był jednym z pierwszych aktorów, z którymi zetknęła się w telewizji młoda Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas jeszcze Szulim). Dziennikarka wspomina, że zawsze stresowały ją wywiady z gwiazdami ekranu. Ale Paweł Królikowski okazał się wyjątkowym rozmówcą.

Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji, najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

Podobnie zapamiętały Pawła Królikowskiego inne znane osobistości. Każdy, kto chociaż raz miał okazję zamienić kilka słów z aktorem, podkreśla, że był to człowiek niezwykle otwarty, czarujący, z olbrzymim poczuciem humoru i dystansem do życia. Na Instagramie zmarłego artystę żegnają bliscy, przyjaciele i współpracownicy.

Antek Królikowski we wzruszających słowach żegna ojca. "Do zobaczenia Tato"

RadioZET.pl/jw