Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak powraca na Instagrama? Pokazała relację ze spaceru i apeluje do fanów

Patrycja Chudolińska
1 min. czytania
05.02.2020 10:45
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka zniknęła z mediów społecznościowych. Gwiazda nie chciała mierzyć się z hejtem i przykrymi domysłami jej obserwatorów, dlatego zablokowała możliwość komentowania. W ostatnich miesiącach zaledwie kilka razy pokazała nowe zdjęcia. Czyżby teraz postanowiła wrócić na Instagrama na stałe? Prezenterka podzieliła się radosną relacją z porannego spaceru.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraca na Instagram?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zrezygnowała z wielu projektów zawodowych i wyjechała w góry, by tam ze spokojem przeżyć żałobę. Prezenterka odpuściła także kontakt z fanami przez Instagrama. Ostatnio wszystko wskazuje jednak na to, że już niebawem powróci do regularnego publikowania zdjęć i relacji.

Dziennikarka w ostatnich miesiącach publikowała bardzo mało. Tym razem zdecydowała się pokazać szczęśliwą relację z porannego spaceru z psami. Przy okazji zaapelowała do fanów.

Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny czas. Ogromne wsparcie okazywali jej członkowie rodziny i przyjaciele, ale także zwierzęta. Wdowa po zmarłym producencie filmowym przyznała na ostatniej relacji ze spaceru, że kocha las i psy.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram/@aga_wozniak_starak

- Psy są super, słuchajcie. Kocham je strasznie, las też jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy - zaapelowała dziennikarka do swoich obserwatorów.

Następnie stwierdziła, że ponoć ludzie, który mają psy, żyją statystycznie dłużej. Wśród pupilków gwiazdy znajduje się jeden "staruszek". Mimo że psi senior nie jest tak aktywny, jak pozostałe zwierzęta, Agnieszka poświęca mu ogrom uwagi i miłości.

 

RadioZET.pl/PCh