Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w TVN? Dostała propozycję

Patrycja Chudolińska
27.01.2020 16:28

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji? Jak informuje magazyn "Party", gwiazda otrzymała atrakcyjne propozycje zawodowe.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Instagram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji?

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy w telewizji po tragicznej śmierci swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda potrzebowała czasu na odpoczynek i odpowiednie przeżycie żałoby. Odpuściła m.in. prowadzenie 7 edycji programu "Big Brother". Nie pojawiła się także w najnowszym sezonie programu "Ameryka Express".

Okazuje się, że dziennikarka coraz częściej otrzymuje propozycje powrotu do pracy. "Super Express" donosi, że już niedługo ma dołączyć do zespołu newonce.radio.

- Będzie miała własną audycję, w której ma poruszać kobiece tematy - mogliśmy przeczytać w mediach.

Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała propozycję od TVN Style

Audycja w newonce.radio to nie jedyna propozycja pracy. Jak podaje magazyn "Party", Agnieszka Woźniak-Starak ma również szansę poprowadzić własny program w TVN Style.

- Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatnim był świetny dokument "Szalone Tokio". Uszanujemy każdą decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte - przekazała w rozmowie z gazetą szefowa TVN Style, Małgorzata Łupina.

Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie odniosła się do medialnych doniesień. Fani mają nadzieję, że już niedługo zobaczą prezenterkę w nowym formacie.

Myślicie, że Agnieszka wkrótce wróci na antenę?

RadioZET.pl/PCh