Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak podjęła ważną decyzję przed śmiercią męża? Daria Ładocha ujawnia

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
21.01.2020 14:14
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak już nie poprowadzi "Ameryka Express". Miejsce prezenterki zastąpiła Daria Ładocha. Nowa gwiazda show TVN ujawnia, że Agnieszka już przed śmiercią męża planowała zrobić sobie przerwę od telewizji.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Daria Ładocha nową prowadzącą "Ameryka Express"

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi już programu "Ameryka Express". Dziennikarka oficjalnie odeszła z formatu po tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Okazuje się jednak, że decyzję o przerwie w mediach chciała podjąć już wcześniej. Daria Ładocha, która poprowadzi najbliższą edycję "Ameryka Express" zdradziła w rozmowie z "Fleszem", co wyjawiła jej Agnieszka ponad rok temu.

- Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze (...) Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryki Express" i że mam o co zawalczyć. Potem w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia, dlatego uznałam, że nie ma sensu zawracać Agnieszce głowy wyjazdem i programem - powiedziała Daria Ładocha w wywiadzie.

Agnieszka Woźniak-Starak chciała zrezygnować z prowadzenia "Ameryka Express" przed śmiercią męża?

Agnieszka Woźniak-Starak realizuje obecnie inne projekty, niezwiązane z telewizją i mediami. Już wcześniej pokazywała, że praca prowadzącej rozrywkowego show nie sprawia jej takiej przyjemności, jak wcześniej. Mocno dotknęło ją m.in. zachowanie Filipa Chajzera, który w jednym z odcinków napastował nieznajome kobiety. Choć dziennikarka nie miała wpływu na postępowanie uczestnika, zdecydowała się przeprosić widzów za to, co zobaczyli.

- Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: PRZEPRASZAM - napisała wtedy Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

Myślicie, że Daria Ładocha poradzi sobie w nowej roli lepiej niż Agnieszka Woźniak-Starak?

RadioZET.pl/PCh