Obserwuj w Google News

Agata Młynarska walczy z bólem. Tak wygląda jej walka z chorobą [FOTO]

2 min. czytania
21.06.2022 08:12
Zareaguj Reakcja

Agata Młynarska nie ukrywa, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Osiem lat temu zdiagnozowano u niej chorobę Leśniowskiego-Crohna. Gwiazda musiała całkowicie zmienić swój styl życia. W najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że przez ostatnie miesiące walczyła z bólem. Dziennikarka nie zamierza się poddawać. Wyjaśniła, co jej pomaga poskromić ból.

Agata Młynarska
fot. Instagram.com/ Agata Młynarska

Agata Młynarska co jakiś czas relacjonuje w sieci, jak wygląda jej walka z chorobą  Leśniowskiego-Crohna, którą zdiagnozowano u niej osiem lat temu. Gwiazda już kilka razy musiała trafić do szpitala. O swojej chorobie tak mówiła jakiś czas temu:

"To nie tylko to, co dzieje się w jelitach, a więc biegunka, wymioty, bóle brzucha, ale również manifestacje skórne, swędzenie, piodermia zgorzelinowa". Młynarska poza chorobą Leśniowskiego-Crohna zmaga się też z fibromialgią, czyli przewlekłą, niezapalną chorobą reumatyczną tkanek miękkich, a także astmą.

Zobacz też:  Agata Młynarska przekazała zasmucającą wiadomość. "Ania odeszła we śnie". Internauci przesyłają kondolencje

 Agata Młynarska walczy z bólem. Dziennikarka nie poddaje się [FOTO]

Agata Młynarska w najnowszym poście na Instagramie zdradziła, że ostatnie miesiące upłynęły jej na walce z bólem. Zdradziła, jak sobie z nim radzi.

"Dwa miesiące skupienia wyłącznie na walce z bólem. Konsekwencja, ćwiczenia, pływanie, dieta, "długa przerwa między pierwszym i ostatnim posiłkiem, presoterapia, masaże, odpoczynek i praca w limitowanym czasie, a nie non stop, jak kiedyś. Słowem dzień świstaka" - wyjaśniła dziennikarka.

Młynarska nie zamierza się poddawać. Na szczęście leki oraz odpowiednia dieta pomagają.

"Efekt- 5 kg mniej, nie kuleję i nie zamierzam się poddać! Dwa leki biologiczne - na #crohn i na #astma są orężem w tej walce. Ale trzeba dać im szansę. Ja zdecydowałam, że stawiam wszystko na jedną kartę! Zdrowie! Bez kompromisów. Pozdrawiam Was, znikam znów na chwilę i dam znak jak postępy!" - podsumowała dziennikarka.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS