Obserwuj w Google News

Agata Duda w ciekawej stylizacji. Chce odmienić swój wizerunek? [FOTO]

2 min. czytania
13.10.2020 16:46
Zareaguj Reakcja

Agata Duda przykuła uwagę wszystkich podczas oficjalnej wizyty na Ukrainie. Pierwsza Dama RP zaprezentowała się w eleganckim, granatowym kombinezonie. Choć zwykle jej stroje są bardzo bezpieczne, tym razem postawiła na coś odważniejszego.

Agata Duda
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Agata Duda od wielu lat zwraca uwagę mediów swoimi stylizacjami. Styl Pierwszej Damy budzi wiele różnych emocji. Część osób podziwia elegancję, umiłowanie do klasyki oraz powagę żony Andrzeja Dudy. Inni zarzucają, że jej stroje są zbyt bezpieczne, a przez to często nudne i powtarzalne. Małżonka prezydenta zwykle stawia na biel i czerń oraz proste fasony.

Ostatnio jednak coś się zmieniło. Podczas gali konkursu Lodołamacze 2020 Agata Duda postawiła na odważną, ognistą czerwień. Okazuje się, że nie była to jednorazowa zmiana. Podczas wizyty na Ukrainie żona prezydenta Andrzeja Dudy znów zachwyciła kolorem. Tym razem postawiła na granatowy, dopasowany garnitur oraz kontrastujące czerwone dodatki.

Zobacz także:  Joanna Przetakiewicz oceniła styl Agaty Dudy. Nie podoba jej się jedna rzecz

Agata Duda w granatowej stylizacji podczas wizyty na Ukrainie

Na Twitterze Kancelarii Prezydenta pojawiło się zdjęcie Agaty Dudy i Ołeny Zełenskiej - Pierwszej Damy Ukrainy. Choć obie panie postawiły na garnitur i spodnie w kant, trzeba przyznać, że polska prezydentowa prezentowała się zdecydowanie lepiej w swoim dopasowanym, granatowym stroju.

Aby jej stylizacja była ciekawsza, Agata Duda wybrała czerwone szpilki oraz kopertówkę w tym samym kolorze. Pierwsza Dama zadbała nawet o takie szczegóły, jak maseczka w kolorze garnituru. Nie da się ukryć, że ta stylizacja żony Andrzeja Dudy jest zdecydowanie bardziej interesująca i kolorowa, niż to, do czego byliśmy przyzwyczajeni.

Podoba wam się?