Obserwuj w Google News

William ma zły wpływ na dzieci? Kate jest przerażona. „To może zagrażać życiu”

2 min. czytania
09.07.2024 14:43

Książę Wiliam jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. Niestety przyszły monarcha oddaje się niebezpiecznemu hobby. Kate Middleton obawia się, że ulegnie mu także ich najstarszy syn. Księżna drży o życie i zdrowie członków rodziny królewskiej.

Kate Middleton i książę William
fot. Doug Peters/Press Association/East News

Książę William igra z życiem? Kate Middleton boi się o przyszłość syna

Książę William i księżna Kate to niewątpliwie ulubieni członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Młodzi „royalsi” stronią od skandali i odpowiedzialnie oddają się pracy na rzeczy Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że nawet ich najmniejszy wybryk lub odstępstwo od normy wywołuje ogromne zainteresowanie wśród poddanych. Mieszkańcy Wysp Brytyjskich ubawili się do łez, gdy zobaczyli nagranie, na którym widać jak książę Wiliam szaleje na koncercie Taylor Swift. Później media obiegły inne materiały zdradzające prawdę o zachowaniu przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Mało kto był w stanie uwierzyć, na jaką przejażdżkę wokół pałacu pozwolił sobie syn Karola III. Wideo z księciem Williamem gnającym na hulajnodze od razu stało się hitem sieci. Okazuje się, że to nie jedyny pojazd, który upodobał sobie ukochany Kate Middleton.

Kate Middleton przerażona zachowaniem Williama. George pójdzie w ślady ojca?

Książę William i Kate Middleton uchodzą za zgodne małżeństwo, jednak mówi się, że przyszła królowa nie pochwala jednej pasji swojego męża. Księżna obawia się, że niebezpieczne hobby w końcu skończy się wypadkiem. Syn Karola III nie jest jednak w stanie zrezygnować z odrobiny adrenaliny w swoim życiu. Nie jest tajemnicą, że książę William uwielbia jeździć na motocyklach.

Redakcja poleca

Daily Express miało dotrzeć do wypowiedzi członka rodziny królewskiej, w której wyjaśnił on, skąd pojawiła się w nim pasja do szybkiej jazdy. - Nie wiem, co takiego jest w motocyklach, ale miałem do nich słabość od dziecka. Chodziłem na gokarty, kiedy byłem młodszy, a potem na quady, by wreszcie zacząć jeździć motocyklem. Bycie w kasku pomaga mi się odprężyć, jestem anonimowy, mogę się zrelaksować. Lubię też poczucie przynależności, kiedy jeżdżę z innymi - miał powiedzieć książę William.

Według magazynu Hello syn Karola III uzyskał prawo jazdy w wieku lat 19, a pomogły mu w tym treningi na czerwonym Kawasaki 125cc, którym jeździł po terenach wokół Highgrove Estate. Uwielbienia księcia Williama do motorów nie podziela Kate Middleton. Księżna nie widzi nic ekscytującego w szybkich przejażdżkach. Podczas królewskiej wizyty w Dundee Kate miała wyznać, że boi się o zdrowie i życie męża.

- William wciąż jeździ. To zawsze napawa mnie zgrozą, za każdym razem - miała narzekać na jego hobby przyszła królowa. Na domiar złego księcia Williama podobno zaczął już podglądać jego najstarszy syn. Kate nie chce jednak pozwolić na to, by zaraził się on niebezpieczną pasją od ojca. - Mam nadzieję, że uda mi się trzymać George’a z daleka. Ta rozrywka może zagrażać życiu - miała podsumować przerażona księżna.

Źródło: Radio ZET/Daily Express/Hello/Świat Gwiazd

Nie przegap