Obserwuj w Google News

Wiesz, co oznacza ten znak drogowy? Quiz nie dla niedzielnych kierowców

1 min. czytania
21.06.2024 15:33

Zasady ruchu drogowego bywają mylące i trudne do zapamiętania. Dlatego należy wiedzieć, jak czytać znaki drogowe. Sprawdź, czy jesteś dobrym kierowcą.

Znak drogowy
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Shutterstock/Pulowers 1

Quiz dla wybitnych kierowców

Prawo do kierowania pojazdami mechanicznymi to przywilej, na który nie każdy jest w stanie zapracować. A i ci, którzy poruszają się po drogach, czasami sobie z tym nie radzą. Dlatego tak ważne jest, by regularnie przypominać sobie prawidła, rządzące ruchem drogowym.

Quiz: Wiesz, co oznacza ten znak drogowy? Quiz nie dla niedzielnych kierowców

Pulowers 1
1/15 Co oznacza ten znak drogowy?

To quiz dla wszystkich kierowców, którzy uważają, że na drodze nie mają sobie równych, i tych, którzy chcą sprawdzić swoją znajomość znaków drogowych. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak, to nie masz na co czekać. Do dzieła!

Rozpoznasz znaki drogowe?

W tym quizie sprawdzimy, czy znasz znaki drogowe. Tylko najlepsi kierowcy zdobędą maksymalną liczbę punktów. Uważasz, że zasługujesz, by być jednym z nich? Udowodnij to!

Czekają na ciebie pytania dotyczące zasad ruchu drogowego, odzwierciedlonych na znakach drogowych. Jeśli uważasz, że znasz je wszystkie, nie będziesz miał problemu z udzieleniem poprawnej odpowiedzi.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap