Obserwuj w Google News

52-letnia gwiazda serialu “Rodzina Soprano” sprzedaje nagie zdjęcia. “Byłam zdesperowana”

2 min. czytania
24.06.2024 16:17

Drea de Matteo znana z serialu “Rodzina Soprano” w ubieglym roku zdecydowała się na założenie popularnej platformy do sprzedaży materiałów z roznegliżowanymi treściami. Aktorka nie kryje się z tym, że popchnęła ją do tego desperacja. 

Michael Imperioli, Drea de Matteo
fot. HBO/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Drea de Matteo sprzedaje nagie zdjęcia 

Drea de Matteo ma na koncie role w kultowych dziś amerykańskich produkcjach. Mowa między innymi o “Rodzinie Soprano”, “Gotowych na wszystko”, “Synach Anarchii”, “Zakochanym Nowym Jorku” czy “Uwikłanej”. Choć jej dorobek aktorski jest całkiem pokaźny, okazuje się, że angaże te, często drugoplanowe, nie były wystarczające do tego, by utrzymać rodzinę. - Ludzie nie chcą uwierzyć, że nigdy nie zapłacono mi zbyt wielu pieniędzy za prace, które wykonywałam. Myślą, że jestem, k***a, zrobiona ze złota, a nie jestem. Żyłam od zlecenia do zlecenia - wyznała w rozmowie z Fox News Digital Drea de Matteo. 

Zobacz także

Aktorka zdecydowała, że dorobi do domowego budżetu, sprzedając swoje nagie zdjęcia na popularnej platformie do tego przeznaczonej. Drea de Matteo relacjonowała potem, że w kilka dni zarobiła na spłatę kredytu. Dziś cieszy się z tego, zapewniła najbliższym godny byt. - Wolę ocalić moją rodzinę niż moją twarz - stwierdziła w jednym z wywiadów. Jak swoją nową karierę Drea de Matteo ocenia po roku? 

Drea de Matteo nie przejmuje się hejtem

- Czy zrobiłam to z desperacji? Oczywiście, k***a, że tak - przyznała aktorka w rozmowie z TZM. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że jej działalność jest poddawana ogromnej krytyce i spada na nią masa hejtu za to, że zdecydowała się zarabiać ciałem. 

- Jest cała masa g**na w Hollywood i wszyscy doskonale o tym wiemy. Tu chodzi o wolność - stwierdziła Drea de Matteo. - Tu chodzi o wolność i teraz nie muszę przed nikim za nic, k***a, odpowiadać - dodała. 

Źródło: Radio ZET/TMZ

Nie przegap