Obserwuj w Google News

Ariana Grande marzy o kolacji z mordercą? „Jeffrey Dahmer jest fascynujący”

2 min. czytania
Aktualizacja 24.06.2024
24.06.2024 10:07

Wiele gwiazd miało już do czynienia z kultowym pytaniem: „Z kim chciałbyś/chciałabyś zjeść kolację i dlaczego?”. Do grona osób udzielających na nie standardowych odpowiedzi z pewnością nie należy Ariana Grande. W popularnym podcaście wokalistka przywołała sytuację, w której zaskoczyła młodych fanów wyznaniem o chęci spędzenia wieczoru w towarzystwie seryjnego mordercy i przestępcy seksualnego – Jeffreya Dahmera.

Jeffrey Dahmer i Ariana Grande
fot. Inside Edition/YouTube/screen, Podcrushed/YouTube/screen

Ariana Grande chce zjeść kolację z Jeffreyem Dahmerem? Szczere wyznanie

Ariana Grande pojawia się w różnych wywiadach i publikacjach medialnych. Niedawno gościła w podcaście „Podcrushed”, współtworzonym przez aktora Penna Badgleya (znanego z seriali „Plotkara” czy „Ty”), ilustratorkę Sophie Ansari oraz producentkę Navę Kavelin. Dyskusja toczyła się na wielu polach; pojawiły się w niej m.in. wątki związane z wydanym niedawno albumem „Eternal Sunshine”, muzycznymi inspiracjami piosenkarki czy jej udziałem w nowej wersji kultowego musicalu „Wicked”.

Ariana Grande podzieliła się też kilkoma anegdotami. Wśród nich znalazła się historia o sesji pytań i odpowiedzi, którą odbyła lata temu w gronie młodych fanów i ich rodziców. - To było pomiędzy moją rolą Cat (w serialu „Sam i Cat”, produkowanym w latach 2013-2014 – przyp. red.) i działalnością w popie – wyjaśniła wokalistka. Podczas jednego ze spotkań otrzymała pytanie, z kim chciałaby zjeść kolację. Gwiazda zapytała obecnych w pomieszczeniu rodziców, czy udzielenie szczerej odpowiedzi jest w porządku. - Powiedzieli „pewnie, jaka jest odpowiedź?”, na co ja: „Myślę, że Jeffrey Dahmer jest dość fascynujący” – stwierdziła.

Redakcja poleca

Ariana Grande o seryjnym mordercy: „Bardzo chciałabym go poznać”

Ariana Grande stwierdziła, że dawniej fascynowali ją seryjni mordercy. Podczas spotkania z młodymi fanami dodała również: - Bardzo chciałabym go poznać […]. Mam do niego pytania. Ten wątek w „Podcrushed” zakończył się w zaskakująco żartobliwej atmosferze, po czym piosenkarka przeszła wraz z gospodarzami do innego tematu.

Jeffrey Dahmer był amerykańskim seryjnym mordercą. Nazywano go „kanibalem z Milwaukee”. Zabił kilkunastu mężczyzn i chłopców. Mordował od lat 70. aż do początku lat 90. Zmarł w 1994 r. Jego sprawę często przywołuje się w celu ukazania historycznego kontekstu ówczesnej niechęci policji z USA względem badania zaginięć lub morderstw, których ofiarami byli czarnoskórzy Amerykanie i/lub geje.

Wypowiedź Ariany Grande krytykuje obecnie wielu internautów. W poświęconym sytuacji wątku zamieszczonym w serwisie Reddit można przeczytać m.in.: „Żartowanie z chęci zjedzenia z nim kolacji jest chore i niesamowicie obraźliwe dla rodzin ofiar”, „Co za obrzydliwa rzecz do wypowiedzenia na głos”, „Bardzo dziwaczne”, „Czy ona dobrze się czuje?”.

Źródło: Radio ZET/Podcrushed

Nie przegap