Obserwuj w Google News

Tajna wiadomość na ślubie Harry'ego i Meghan. Fani w końcu złamali kod

2 min. czytania
17.05.2024 16:12

6. rocznica ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle, sprawiła, że fani rodziny królewskiej zauważyli sekretną wiadomość ukrytą na ceremonii. O co chodzi?

Książę Hary, Meghan Markle - ślub w 2018 roku
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Tajna wiadomość na ślubie Maghan Markle i księcia Harry'ego?

Sześć lat temu miłośnicy brytyjskiej rodziny królewskiej przygotowywali się na największy ślub od lat – zawarcia związku małżeńskiego księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para pobrała się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Fani do dziś lubią oglądać zdjęcia i nagrania z tej niezwykłej chwili.

Quiz: Najważniejsze daty w życiu rodziny królewskiej. Rozpoznasz wszystkie?

1/10 W którym roku urodziła się Elżbieta II?

Jak podaje Mirror, na archiwaliach ze ślubu Harry'ego i Meghan można zauważyć coś niezwykłego. Późnym wieczorem, Markle przebrała się w sukienkę od Stelli McCartney i wraz z Harrym wyruszyła z zamku Windsor do Frogmore House na wieczorne przyjęcie weselne w niebieskim Jaguarze typu Concept Zero E.

Zdaniem niektórych miłośników pary, na aucie miała być ukryta tajna wiadomość. Ma się ona znajdować na poniższym nagraniu. Gdzie dokładnie?

Oglądaj

Chodzi o napis na tablicy rejestracyjnej pojazdu: E190518. Co za jej pomocą chciała przekazać kontrowersyjna para royalsów, której każde poczynanie jest śledzone przez cały świat?

Fani złamali sekretną wiadomość od Maghan Markle i księcia Harry'ego

Amatorzy rodziny królewskiej postanowili odszyfrować kod ukryty na tablicy rejestracyjnej weselnego auta. Według popularnej teorii litera E to skrót od angielskiego słowa znaczącego "ustanowiony". Cyfry to nic innego jak zapis daty ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego, czy 19.05.18. Cała wiadomość brzmi więc: "Ustanowiono 19 maja 2018 roku".

W czwartym odcinku sześcioczęściowego serialu Netflix o Harrym i Meghan widzowie mieli okazję zobaczyć wiele niepublikowanych wcześniej zdjęć z przyjęcia weselnego we Frogmore House. Sussexowie śmiali się, że do krojenia tortu weselnego musieli użyć miecza. - Było wspaniale. To była przesada. Większość ludzi pytała: "Co się dzieje? Elton John występuje?". Nie mogłam znaleźć mamy. Pobiegła na scenę, żeby obejrzeć występ Eltona - wspominała Markle.

Zobacz także

W dokumencie Netflix widać między innymi zdjęcia ukazujące Eltona Johna grającego na fortepianie i księcia Harry'ego żartującego  z hollywoodzkim gwiazdorem Idrisem Elbą, który wystąpił jako DJ. Odbyły się też pokazy sztucznych ogni. Nie wiadomo, jak para będzie świętować szóstą rocznicę ślubu. Prawdopodobnie będą obchodzić ten dzień w zaciszu prywatnym ze swoimi dziećmi, księciem Archiem i księżniczką Lilibet.

Źródło: Radio ZET/Mirror

Nie przegap