Obserwuj w Google News

Quiz. Znasz piosenki Sanah? „Szampan” poleje się, gdy dokończysz te teksty

1 min. czytania
17.11.2023 14:42

Jesteś fanem Sanah? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy znasz teksty jej piosenek! Hity piosenkarki nuci cała Polska, lecz tylko najwięksi fani otworzą szampana po zakończeniu naszego testu.

Quiz. Znasz piosenki Sanah? „Szampan” poleje się, gdy dokończysz te teksty
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. You Tube (sanah - Marcepan)

Za oknem robi się szaro i nadchodzi „pora roku zła”? Na poprawę humoru przygotowaliśmy quiz o piosenkach Sanah. Wokalistka ma na koncie wiele radiowych hitów i wciąż zaskakuje kolejnymi kompozycjami. Fani artystki znają teksty jej utworów na pamięć i śpiewają je razem z nią na koncertach. „Proszę pana” czy zna pan „szampana”? Jeśli w duszy gra ci „melodia” „królowej dram” nie będziesz miał kłopotów z dokończeniem fragmentów hitów Sanah. Nie czekaj i sprawdź się w naszym quizie!

Quiz. Słuchasz Sanah? Przypomnij sobie jej największe hity i dokończ te teksty

Sanah szybko podbiła serca Polaków. To nie żadna „bujda”. Praktycznie każda jej piosenka od razu staje się hitem. Utwory gwiazdy często słyszymy również w Radiu ZET. Póki co nic nie zapowiada, że „ten stan” może ulec zmianie. Znasz „Marcepan”? A może wolisz „Kolońską i szlugi”? Rozwiąż bezbłędnie nasz quiz! To może być „najlepszy dzień w twoim życiu”.

Źródło: Radio ZET

logo Tu się dzieje