Obserwuj w Google News

Nie żyje 28-letni raper. Podczas koncertu nagle dwukrotnie upadł

2 min. czytania
13.03.2023 12:43
Zareaguj Reakcja

Raper Costa Titch, a właściwie Constantinos Tsobanoglou, zmarł nagle po swoim występie. Miał 28 lat. W sieci krążą nagrania dokumentujące jego upadek na scenie, a potem drugi, tym razem z wysokości. Potem muzyka wynosi kilku mężczyzn.

Costa Titch nie żyje
fot. screen Instagram costatitch

Costa Titch zmarł 11 marca kilka godzin po swoim koncercie w Johannesburgu. Najpierw nieoczekiwanie upadł na scenie, a z pomocą pospieszyła osoba znajdująca się obok rapera. Kilka sekund później muzyk zastygł i upadł niefortunnie głową w dół z wysokiej platformy. Fani nagrali całe zajście, a rodzina wydała już oświadczenie.

Zobacz także:  Muzyk zastrzelony przez żonę. Wśród ofiar również jego 13-letni syn

Costa Titch nie żyje. Raper miał 28 lat

- Śmierć tragicznie zapukała do naszych drzwi. Okradając nas z naszego ukochanego syna, brata i wnuka – napisała rodzina rapera.

- Jako rodzina stoimy w obliczu trudnego czasu, gdy próbujemy zrozumieć to, co nas spotkało i prosimy o czas oraz przestrzeń na dojście do siebie – dodano.

Podziękowano też służbom ratunkowym i osobom, które szybko zareagowały podczas dramatu rozgrywającego się na festiwalu Ultra South Africa. Przyczyna zgonu rapera na razie pozostaje nieznana.

Costa Titch urodził się w Nelspruit w RPA. Zanim na dobre zajął się rapem, odnosił sukcesy w tańcu. Był jedną z największych gwiazd amapiano – stylu muzycznego, który jest podgatunkiem house. Artysta dbał o to, aby kultura i języki RPA łączyły się z międzynarodowymi podgatunkami rapu.

Redakcja poleca

Niedawno Costa Titch zaczął współpracować z wytwórnią muzyczną Akona, innego znanego rapera o senegalskich korzeniach. Niektórzy mogą znać przebój Constantinosa „Big Flexa” z TikToka – utwór szturmem podbił serwis.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News