Obserwuj w Google News

Krystian Ochman wypuścił nową piosenkę. Przy „Cry for you“ współpracował ze zwycięzcami Eurowizji

2 min. czytania
30.01.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman, reprezentant Polski w konkursie Eurowizji w końcu wypuścił nową piosenkę. Przy utworze „Cry For You“ współpracował z muzykami z Kalush Orchestra, zwycięzcami Eurozwizji 2022 roku. Wiemy, jak fani zareagowali na kwawałek.

Krystian Ochman wypuścił nową piosenkę. Przy „Cry for you“ współpracował ze zwycięzcami Eurowizji
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Krystian Ochman i Kalush Orchestra – to hasło stało się niezwykle popularne w ostatni weekend, po tym jak reprezentant Polski oraz zwycięski zespół z Ukrainy  pochwalili się nowym wspólnym utworem. 

Redakcja poleca

„Cry for you” – o czym jest utwór wedle samego Krystiana Ochmana?

Na stronie Eurowizja.org, która jako jedna z pierwszych poinformowała o debiucie utworu, możemy znaleźć krótką wypowiedź polskiego wokalisty, dotyczącą inspiracji stojącej za utworem. 

– Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji – zdradził w rozmowie z dziennikarzami portalu.

„Cry For You“ – utwór Ochamana powstał we współpracy z Kalush Orchestra

Jak czytamy w oficjalnych materiałach utwór powstał we współpracy kilkorga muzyków. Nad kawałkiem „Cry For You” Krystian Ohman współowarował z Adamem „Atutowym” Wiśniewskiem oraz wokalistą zespołu Kalush Oschestra, Ołehem Psiukiem. Tercetowi pomagali także Iwan Kłymenko i Lanberry.

„Cry For You” – posłuchaj nowego utworu Krystiana Ochmana 

Premiera piosenki odbyła się już w ostatni piątek, 27 stycznia 2023 roku. Utwór zadebiutował na YouTube i platformach streamingowych, z marszu stając się wydarzeniem kulturalnym weekendu. Na samym YouTubie klip z utworem obejrzano ponad 69 tysięcy razy.

Klip prezentuje się następująco:

„Cry For You” – jak zareagowali fani Ochmana?

Na Instagramie i YouTUbie polski muzyk został zasypany toną pozytywnych komentarzy. Fani po raz kolejny chwalą doskonałą barwę głosu muzyka. Zachwycają się też warstwą muzyczną utworu. Widać, że sam Ochman jest wzruszony tak pozytywnym odbiorem kawałka, gdyż dziś, tj. w poniedziałek 30 stycznia 2023 wrzucił na swoje konto na Instagramie – @krystianochman, obserwowane przez ponad 120 tysięcy fanów – podziękowania.

– Widziałem, czytałem, dzięki za wszystkie Wasze komentarze. Lecimy dalej – napisał wzruzony.

Kalush Orchsestra nie zwalnia tempa

Co niezwykle ciekawe – współpraca z Krystianem Ochmanem to nie jedyny występ gościnny muzyków z Kalush Orchestra w projekcie uczestników Euroziwzji. Jak podaje portal Eurowizja.org, w ostatnim czasie na rynku pojawił się utwór „In the Shadows of Ukraine”, nagrany wspólnie z grupą The Rasmus, reprezentantów Finlandii i będącą przeróbką hitu „In the Shadows” z 2003 roku.

Niedawno Kalush Orchstra nagrało też kawałek z polskim raperem Szpakiem o nazwie „Nasze domy”.

Kariera zwycięzców Eurowizji stale się rozwija. Na początku roku wypuścili bowiem kawałek „Szczedryj wieczir, do którego teledysk kręcono w Los Angeles, a w klipie pojawia się słynny aktor i były gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger.

Czytaj także:  „Melanż prozą życia“: RELACJA z koncertu Tymka w warszawskiej Progresji w ramach trasy „Zima’22“

RadioZET.pl/Eurowizja.org/Instagram 

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali