Obserwuj w Google News

"Twoja twarz brzmi znajomo". Możliwe zmiany mogą nie spodobać się długoletnim fanom programu

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
19.04.2022 14:00
Zareaguj Reakcja

"Twoja twarz brzmi znajomo" doczeka się swojej siedemnastej edycji. W kolejnym sezonie programu może dojść do zmian, które nie spodobają się fanom rywalizacji.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. Pawel Wodzynski/East News

"Twoja twarz brzmi znajomo" to celebrity talent show emitowany na antenie Polsatu od 2014 roku. Formuła programu jest oparta na hiszpańskim formacje "Your Face Sounds Familiar" i cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem.

Twoja twarz brzmi znajomo. Nowa edycja pełna zmian?

W marcu 2022 roku rozpoczęła się 16. edycja rywalizacji, w której możemy zobaczyć między innymi Anię Rusowicz, Viki Gabor, Danzela czy Patryka Cebulskiego. Chociaż wielki finał programu dopiero w maju, wiemy, że twórcy myślą już o kolejnej edycji talent show.

Redakcja poleca

Jak donosi portal Wirtualne Media, w 17. edycji programu dojdzie do zmian. Zdjęcia mają być realizowane latem, a już wkrótce Telewizja Polsat zacznie uzupełniać listę uczestników kolejnego sezonu talent show.

Uczestnicy polskich talent show, którzy zostali gwiazdami po programie [ZDJĘCIA]

Twoja twarz brzmi znajomo 17. Kto w jury?

Niezmienni pozostaną podobno gospodarze "Twojej twarzy", czyli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Najprawdopodobniej zmieni się jednak skład jury. W kolejnej edycji zobaczymy ponownie Michała Wiśniewskiego oraz Małgorzatę Walewską, z kolei krzesła jurorskie Katarzyny Skrzyneckiej i Krzysztofa Cugowskiego nie są jeszcze pewne.

Informacja może zszokować przede wszystkim fanów Skrzyneckiej, która dołączyła do składu jury już w drugiej edycji programu.

RadioZET.pl/Wirtualne Media