Obserwuj w Google News

The Voice. Jeden z trenerów programu ogłosił, że odchodzi

1 min. czytania
13.10.2022 09:55
Zareaguj Reakcja

The Voice ze zmianami. Jeden z trenerów poinformował za pośrednictwem Instagrama, że odchodzi z programu. Był związany z show od pierwszej edycji.

The Voice
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Program " The Voice" czekają spore, niespodziewane zmiany. Po 23 edycjach znanego show jeden z trenerów ogłosił, że opuszcza skład jury. Znany wokalista wyjaśnił decyzję na Instagramie.

The Voice. Jeden z trenerów programu ogłosił, że odchodzi

Blake Shelton zasiada na czerwonym fotelu trenerskim od pierwszej edycji "The Voice". Fani jurora będą zawiedzeni. Sześciokrotnie nominowany do nagrody Grammy artysta rozstaje się z talent show po 12 latach. Po raz ostatni wystąpi w programie wiosną 2023 roku.

Redakcja poleca

Muzyk ogłosił swoją decyzję na Instagramie. Przyznał, że nie była łatwa i walczył z myślami już długi czas. Artysta nie żałuje udziału w programie.

Ten program zmienił moje życie na lepsze w każdy możliwy sposób. Czuję się tu jak w domu. To była jazda bez trzymanki przez ostatnie 12 lat.

Shelton podziękował wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie programu oraz jego wiernym fanom.

Blake Shelton odchodzi z programu "The Voice" po 12 latach

Artysta podkreślił, że zżył się z trenerami i prowadzącym show, jednak musiał podjąć taką decyzję. W "The Voice" Shelton poznał nie tylko przyjaciół, ale swoją obecną żonę - Gwen Stefani. Wokalistka pozostaje w programie w roli jurorki.