Obserwuj w Google News

Sanah nie przestaje zaskakiwać. Wokalistka opublikowała singiel nagrany z Anią Dąbrowską

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
05.04.2022 08:18
Zareaguj Reakcja

Sanah opublikowała kolejny singiel zapowiadający jej wyczekiwaną płytę. W utworze "Baczyński (Pisz do mnie listy)" połączyła siły z Anią Dąbrowską.

Sanah/Ania Dąbrowska
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/Lukasz Kalinowski/East News

Sanah z łatwością przekonała do siebie morze słuchaczy, którzy dzisiaj są jej wiernymi fanami. Artystka należy aktualnie do grona najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Podczas jej koncertów sale wypełniają się po brzegi, a obie płyty sanah zostały pokryte diamentem.

Sanah i Ania Dąbrowska w singlu "Baczyński (Pisz do mnie listy)"

Artystka już niebawem wyda swój trzeci album. Sanah podeszła do projektu bardzo ambitnie. Postanowiła przygotować dla fanów prawdziwą ucztę i tak właśnie nazwała nowy materiał.

Redakcja poleca

Artystka zaprosiła do współpracy szereg polskich gwiazd. Wokalistka na najnowszym krążku zaprezentuje miks duetów, a przy wyborze gości na płycie nie bała się starcia różnych pokoleń. Do tej pory ukazały się kawałki, w których sanah śpiewa z Kwiatem Jabłoni, Mięthą, Igorem Herbutem, Natalią Grosiak, Arturem Rojkiem i Grzegorzem Turnauem.

Sanah zapowiada album "Uczta" kolejnym singlem

Tym razem przyszedł czas na współpracę z równie romantyczną co sanah - Anią Dąbrowską. Wokalistki zaśpiewały razem utwór "Baczyński (Pisz do mnie listy)" ze słowami poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Oglądaj

Za produkcję muzyczną, aranżację i fortepian w kawałku odpowiada Paweł Odoszewski. W kompozycji słyszymy również kwartet smyczkowy.

Póki co nie znamy daty premiery albumu "Uczta", jednak sanah od tygodni podkreśla, że będzie to najważniejszy projekt w jej dotychczasowym życiu.