Obserwuj w Google News

Radio ZET z nowymi dżinglami. Kultowe "Radio ZET i już" w wykonaniu polskich gwiazd i słuchaczy

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.05.2020 11:40
Zareaguj Reakcja

„Radio ZET i już” to kultowy dżingiel, który towarzyszy naszej stacji już od wielu lat. W związku ze zbliżającymi się 30. urodzinami Radia ZET postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszym słuchaczom i zaprezentowaliśmy go w zupełnie innej odsłonie. Naszą nową oprawę muzyczną zaśpiewały nie tylko największe polskie gwiazdy muzyki, ale również nasi fani na TikToku.

Radio ZET z nowymi dżinglami kultowe Radio ZET i już w wykonaniu polskich gwiazd i słuchaczy
fot. Radio ZET

Nowa oprawa muzyczna Radia ZET już jest. Od 11 maja nasi słuchacze mają okazję usłyszeć kultowe „Radio ZET i już” w zupełnie innej wersji. Wszystko za sprawą Lanberry i Patryka Skończyńskiego, którzy fenomenalnie odświeżyli nasz słynny dżingiel.

Dołączyły do nich największe gwiazdy polskiej muzyki. „Radio ZET i już” w nowej odsłonie nagrali również Beata Kozidrak, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Grzegorz Markowski, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska i Grzegorz Skawiński. To jednak nie koniec niespodzianek. Słuchajcie uważnie Radia ZET — już wkrótce usłyszycie kolejnych znanych artystów prezentujących naszą nową oprawę muzyczną.

Włącz Radio ZET już teraz i posłuchaj, jak brzmi po zmianach

Słuchacze Radia ZET śpiewają „Radio ZET i już” na TikToku

Nową wersję dżingla „Radio ZET i już” nagrali nie tylko polscy artyści. Specjalnie dla naszych słuchaczy zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs na TikToku, w którym każdy mógł wziąć udział i zaśpiewać „Radio ZET i już” po swojemu.

Nie zabrakło znakomitych wykonań i kreatywnych filmików. Wśród uczestników naszego konkursu pojawiła się m.in. Wiktoria Zwolińska, którą wielu słuchaczy Radia ZET może kojarzyć z trzeciej edycji „The Voice Kids”. Utalentowana nastolatka była jedną z finalistek programu.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK