Obserwuj w Google News

Ava Max - "Maybe You’re The Problem". To będzie wakacyjny hit? Premiera w Radiu ZET

1 min. czytania
29.04.2022 14:03
Zareaguj Reakcja

Ava Max zaprezentowała zupełnie nowy singiel "Maybe You're The Problem", który już wkrótce może stać się jednym z największych hitów zbliżającego się lata. Piosence towarzyszy klip, który wyreżyserował słynny Joseph Kahn. Premiera utworu na antenie Radia ZET w piątek po godz. 21:00.

Ava Max
fot. mat. prasowe

Ava Max powraca z nowym singlem "Maybe You’re The Problem", pierwszym solowym utworem piosenkarki od ubiegłorocznego "EveryTime I Cry". Tym razem gwiazda stawia na gorący, wakacyjny hymn.

Redakcja poleca

Ava Max i nowy singiel "Maybe You’re The Problem". Premiera w Radiu ZET

"Maybe You're The Problem" to następca hitu "The Motto", który Ava Max nagrała z DJ-em Tiësto. Piosenka podbiła listy przebojów i zgromadziła blisko pół miliarda streamów.

- Każdy mówi: "Nie chodzi o ciebie, tylko o mnie", ale czasami problemem naprawdę nie jestem ja, tylko właśnie ty!!! - wyjaśnia Ava tekst piosenki i dodaje: "Świetnie się bawiłam przy tworzeniu tego kawałka. Nowa muzyka, nad którą pracuję, jest najbardziej osobistą, jaką kiedykolwiek stworzyłam. Nie mogę się doczekać, kiedy się nią z wami podzielę".

Teledysk do nowego singla Avy Max wyreżyserował sam Joseph Kahn, twórca klipów Britney Spears, Taylor Swift czy Jennifer Lopez.

RadioZET.pl/mat.prasowe