Obserwuj w Google News

Test osobowości. To, co widzisz na obrazku, zdradza prawdę o twoim wnętrzu

2 min. czytania
Aktualizacja 21.06.2024
21.06.2024 15:37

Ten obrazkowy psychotest świadczy o tym, kim jesteś naprawdę — nawet jeśli zdarza ci się ukrywać to przed innymi ludźmi. Rzecz, która jako pierwsza rzuca ci się w oczy na grafice, może mieć związek z twoją osobowością! Przekonaj się, czy wyniki tej zabawy pokrywają się ze stanem faktycznym.

Test osobowości
fot. @mia_yilin/TikTok/screen

Psychotest. Co widzisz na obrazku?

Psychotest, który ma zdradzić prawdę o twoim wnętrzu, został upowszechniony przez influencerkę Mię Yilin. Kobieta od lat zajmuje się publikowaniem w sieci optycznych iluzji, ciekawych zagadek oraz wizualnych testów osobowości. Jej konto w serwisie TikTok obserwuje ponad 450 tysięcy osób.

Zasady uczestnictwa w zabawie są bardzo proste. Wystarczy, że uważnie przyjrzysz się obrazkowi znajdującemu się na poniższym nagraniu oraz na górze strony. Pamiętaj, by nie analizować grafiki zbyt długo. Liczy się pierwsza rzecz, która rzuci ci się w oczy, ponieważ – jak twierdzi Mia Yilin – ten test osobowości niesie za sobą dwa konkretne przesłania, dostosowane do twojej odpowiedzi.

Test osobowości zdradzi prawdę na twój temat. Kim jesteś naprawdę?

Które przesłanie odpowiada twojej odpowiedzi na pytanie „Co widzisz na obrazku?”. Przekonaj się. Jeśli jako pierwsza w oczy rzuciła ci się chmura, ludzie postrzegają cię jako osobę odważną i odporną na wszystko, co wydarzy się w życiu. Takie wrażenie sprawiasz z zewnątrz; tak naprawdę twoje wnętrze jest jednak miękkie i wrażliwe. Słowa i czyny innych potrafią mieć na ciebie wpływ. Nie chcesz zadowalać się byle kim i byle czym, bo masz bardzo wysokie standardy i ambitne cele. W sytuacjach wymagających rywalizacji potrafisz być zagrożeniem, choć na co dzień jesteś życzliwym człowiekiem. Jednocześnie wyróżnia cię charyzma, a twoja atrakcyjna osobowość przyciąga ludzi jak magnes.

Jeżeli na obrazku widzisz rybę – masz dość charakterystyczne nastawienie do życia; uważasz, że jest ono krótkie, więc chcesz czerpać z niego pełnymi garściami. Ogromnie cenisz swój czas, więc nie marnujesz go na ludzi, którzy go nie szanują. Bardzo dużo od siebie wymagasz, bo zawsze zamierzasz dawać z siebie sto procent. Często zdarza ci się jednak martwić; stresują cię rzeczy, co do których nie masz pewności. Jesteś „ekstrawertycznym introwertykiem” – lubisz spędzać czas w samotności, ale jeśli wymagają tego okoliczności, potrafisz być duszą towarzystwa.

Źródło: Radio ZET/Mia Yilin

Nie przegap