Obserwuj w Google News

Zwierzaki domowe zapraszają do zabawy i wspólnego pomagania

Weronika Domoradzka
1 min. czytania
02.05.2019 09:39
Zareaguj Reakcja

28 czerwca do kin trafi druga część filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych”, którą już od 4 maja zapowie trasa promująca animację.

Zwierzaki domowe zapraszają do zabawy i wspólnego pomagania
fot. Materiały prasowe

„Sekretne życie zwierzaków domowych” to film studia Illumination, które stworzyło takie hity kinowe jak „Minionki”, „Grinch” czy „Sing”. Pierwsza odsłona filmu z 2016 roku podbiła serca fanów domowych zwierząt z całego świata do tego stopnia, że pozwoliła zarobić twórcom ponad 875 milionów dolarów. Jak poradzi sobie kontynuacja? Przekonamy się po premierze. Film zaprezentuje dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie. Przekonajcie się w kinie, co tym razem spsocą Max, Duke, Tuptuś i reszta zwierzaków.
 

A pod hasłem bawimy się i pomagamy rusza wielka trasa „Sekrety zwierzaków 2”. Trasa to cykl 14 imprez w całej Polsce, w czasie których organizatorzy zapewnią wszystkim odwiedzającym wysoką dawkę zabawy, konkursów z nagrodami i innych atrakcji. Jednak poza zabawą, organizatorzy postarają się również podnieść poziom świadomości na temat zdrowia i szczęścia zwierzaków domowych poprzez bezpłatne porady behawiorystów zwierzęcych oraz lekarzy weterynarii. Nie zabraknie także spotkań z przedstawicielami schronisk, którzy uwrażliwią na problemy i aspekt bezdomności zwierząt oraz będą zachęcać do adopcji zwierzaków. A ponieważ karma wraca, w czasie wszystkich wydarzeń będzie zbierana karma dla zwierzaków, która zostanie przekazana lokalnym schroniskom. 

Sekrety-Zwierzakow-2_logo_v2
fot.

PEŁNY ROZKŁAD WYDARZEŃ PONIŻEJ 

SEKRETY_ZWIERZAKOW_2_mapa_imprezy_NOWA
fot.

Wszystkie szczegóły dotyczące trasy „Sekrety zwierzaków 2” znajdziecie TUTAJ