Obserwuj w Google News

"Thor: Love and Thunder" - kiedy nowy film Marvela trafi na platformę Disney+?

2 min. czytania
27.06.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

"Thor: Love and Thunder" podobnie jak wszystkie produkcje Marvela będzie dostępny na platformie Disney+. Kiedy odbędzie się internetowa premiera filmu?

Thor: Love and Thunder - Natalie Portman, Chris Hemswort, Tessa Thompson, Taika Waititi - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Do premiery filmu "Thor: Love and Thunder" zostało już tylko kilkanaście dni. Chociaż fani odliczają czas do wizyty w kinie, duża część widzów zastanawia się, kiedy najnowsza produkcja Marvela będzie dostępna w omowych pieleszach za pośrednictwem platformy Disney+.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera na Disney+?

Od 14 czerwca 2022 roku Polacy mogą się w końcu w pełni cieszyć dostępem do platformy streamingowej Disneya, na której dostępne są nie tylko produkcje The Walt Disney Company, ale również animacje studia Pixar, tytuły ze świata "Star Wars", programy National Geographic oraz niemal wszystkie filmy i seriale Marvela.

Redakcja poleca

Oprócz kochanych od lat hitów, użytkownicy Disney+ mogą również w dość krótkim czasie od premiery kinowej oglądać najnowsze hity Disneya. Oznacza to, że jeszcze w tym roku w ramach abonamentu zobaczymy film "Thor: Love and Thunder" we własnych domach. Na razie nie podano oficjalnej informacji w tej sprawie, ale biorąc pod uwagę czas, w którym do bazy serwisu trafiały poprzednie produkcje Marvel Studios, należy zakładać, że na internetową premierę nowej produkcji Taiki Waititiego poczekamy zaledwie kilka miesięcy.

Co ciekawe, jeśli chodzi o czas pomiędzy premierą kinową i internetową filmów MCU, można zauważyć tendencję spadkową. "Black Widow" zadebiutowała w sieci 89 dni po premierze kinowej, "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" po 70 dniach, "Eternals" po 68, a "Doktor Strange w multiwersum szaleństwa" już po 47 dniach. Czy to oznacza, że czwartą część "Thora" na Disney+ poczekamy około dwóch miesięcy? Przekonamy się wkrótce.

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

W obsadzie "Thor: Love and Thunder" wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Kinowa premiera filmu została zaplanowana na 8 lipca 2022 roku. 

RadioZET.pl