Obserwuj w Google News

"Śniegu już nigdy nie będzie" to polski kandydat do Oscara. Pojawił się pierwszy teaser filmu

2 min. czytania
25.08.2020 12:40
Zareaguj Reakcja

"Śniegu już nigdy nie będzie" to polski kandydat do Oscara w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu. Kiedy premiera?

Małgorzata Szumowska
fot. Rex features/ East News

"Śniegu już nigdy nie będzie" to polski kandydat do Oscara. Pojawił się pierwszy teaser filmu Małgorzaty Szumowskiej i Jana Englerta. Przypominamy, że produkcja zadebiutuje w konkursie głównym w Wenecji już we wrześniu. Poniżej można obejrzeć pierwszą zapowiedź.

Zobacz także:  Sean Connery kończy 90 lat. Jak obecnie wygląda? 

"Śniegu już nigdy nie będzie": pojawił się pierwszy teaser polskiego kandydata do Oscara

"Śniegu już nigdy nie będzie" to polski film, o którym niedługo będzie głośno. Produkcja zostanie zaprezentowana w konkursie głównym w Wenecji. Opublikowano pierwszą zapowiedź filmu.

O czym opowiada film "Śniegu już nigdy nie będzie"? Pewnego dnia w niewielkim mieście pojawia się Żenia. Pochodzi on zza wschodniej granicy i szybko zwraca na siebie uwagę sąsiadów.  Plotka głosi, że jego ręce leczą. Mężczyzna zatrudnia się jako masażysta na bogatym osiedlu pod miastem. Poznaje historie swoich klientów i ich osobiste dramaty. Niedługo niezwykłe zdolności Żeni mają wpłynąć na życie każdej osoby, która miała z nim kontakt.

W obsadzie zaleźli się m.in. Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Krzysztof Czeczot czy Łukasz Simlat. W filmie zobaczymy także Aleca Utgoffa, znanego z serialu "Stranger Things" Netflixa.

"Śniegu już nigdy nie będzie": data premiery

Polska data premiery filmu "Śniegu już nigdy nie będzie" nie jest jeszcze znana. Na razie nie wiemy, kiedy produkcja trafi do kin.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Onet.pl