Obserwuj w Google News

12-letnia aktorka pobija Hollywood. Julia Butters zagrała u Tarantino, teraz wystąpi u Spielberga

2 min. czytania
17.06.2021 11:41
Zareaguj Reakcja

Julia Butters ma dopiero 12 lat, a dostaje propozycje ról od najważniejszych reżyserów Hollywood. Młoda aktorka zagrała już w filmie "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, teraz otrzymała rolę w produkcji, za którą odpowiada Steven Spielberg. Przybliżamy sylwetkę Julii Butters.

Julia Butters
fot. John Salangsang/BEI/Rex Features/East News

12-letnia aktorka pobija Hollywood. Julia Butters zagrała u Tarantino, teraz wystąpi u Spielberga. Butters wyrasta na kogoś więcej niż dziecięcą gwiazdę. Nastolatka otrzymuje coraz poważniejsze role od cenionych i znanych reżyserów. Przybliżamy sylwetkę młodej aktorki.

Zobacz także: Gwiazda "Predatora" wcieli się w młodego Stevena Spielberga w filmie biograficznym "The Fabelmans"

Julia Butters podbija Hollywood. Zagrała u Tarantino, teraz wystąpi u Spielberga

Julia Butters to aktorka, który przyszła na świat w 2009 roku. Gdy miała zaledwie 10 lat wystąpiła w filmie Quentina Tarantino o tytule "Pewnego razu... w Hollywood", gdzie wcieliła się w Trudi Fraser. Butters otrzymała nową, głośną rolę. Tym razem zobaczymy ją w filmie Stevena Spielberga, który jest inspirowany dzieciństwem kultowego reżysera spędzonym w Arizonie.12-letnia Julia ma się wcielić w siostrę reżysera. W produkcji wystąpią też: Michelle Williams, Gabriel LaBelle, Seth Rogen oraz Paulo Dano.

Redakcja poleca

Co ciekawe, Julia Butters otrzymała pierwszy angaż w 2014 roku - była to rola w serialu "Zabójcze umysły", następnie zagrała w "Nie ma lekko" i "Pewnego razu w... Hollywood". Ojciec młodej aktorki pracował przy kilku animacjach Disneya, w tym "Krainie lodu". Butters jest chwalona za swoje dotychczasowe dokonania, dlatego już teraz wróży się jej wielką karierę.

Julia Butters w filmie Spielberga: kiedy premiera?

Film Stevena Spielberga nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na ten moment kompletowana jest obsada, dlatego na konkretne szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz także:  HBO Max stworzy film o udokumentowanych spotkaniach z UFO. Co już wiemy o produkcji?

RadioZET.pl/

Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców?