Obserwuj w Google News

Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netflixa "The Eddy"

Sylwia Wamej
1 min. czytania
08.04.2019 17:03
Zareaguj Reakcja

Joanna Kulig zagra w nowym serialu Netflixa - "The Eddy". Polska aktorka wcieli się w postać kobiety o niezwykłym głosie, borykającej się z problemem alkoholowym.

Joana Kulig zagra w nowym serialu Netflixa
fot. Materiały prasowe

Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Netflixa

Joanna Kulig po roli w "Zimnej wojnie" może liczyć na ciekawe zagraniczne role. Zagrała w serialu Amazona "Hanna", a teraz wystąpi w nowym serialu Netflixa "The Eddy". Platforma ogłosiła właśnie, że 36-letnia aktorka zagra jedną z głównych ról.

Joana Kulig wcieli się w postać Mai, kobiety o pięknym głosie, która ma problemy z alkoholem.  Gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich skierowane są na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

"The Eddy": O czym jest serial?

Poza Joanną Kulig zobaczmy również Andre Hollanda, który wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO. Wśród producentów wykonawczych warto wymienić m.in. Damiena Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki. "The Eddy" to ośmioodcinkowy dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. Będzie to opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW