Obserwuj w Google News

Whitney Houston powraca do życia w zwiastunie biografii "I Wanna Dance With Somebody" [WIDEO]

1 min. czytania
16.09.2022 11:09
Zareaguj Reakcja

Do sieci trafił zwiastun filmu "I Wanna Dance With Somebody" - biografii słynnej piosenkarki Whitney Houston. Jak Naomi Ackie wypadła w głównej roli?

I Wanna Dance With somebody - Naomi Ackie - kadr z filmu
fot. Sony Pictures Entertainment/YouTube

Whitney Houston doczekała się filmowej biografii. W internecie zadebiutował zwiastun "I Wanna Dance With Somebody" z gwiazdą Netflix Naomi Ackie, która wcieliła się w słynną amerykańską artystkę.

"I Wanna Dance With Somebody": zwiastun biografii Whitney Houston

Biografie muzyków to ostatnio często poruszany temat przez filmowców. Wystarczy przywołać takie produkcje jak "Bohemian Rhapsody", "Rocketman" czy "Elvis", które nie tylko są chętnie oglądane przez widzów na całym świecie, ale również doceniane przez krytyków.

Redakcja poleca

Do tej grupy dołączy niebawem "I Wanna Dance With Somebody" - historia życia i twórczości Whitney Houston. Film produkcji Sony Pictures jest opisywany bezpardonowy portret złożonej i wieloaspektowej kobiecości słynnej piosenkarki. Biografia to historia chórzystki z New Jersey, która stała się jedną z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek wszech czasów. Oto jak prezentuje się zwiastun "I Wanna Dance With Somebody".

Oglądaj

W roli głównej wystąpiła znana z serialu  Netflix "The End of the F***ing World" Naomi Ackie. W pozostałych rolach zagrali Stanley Tucci, Ashton Sanders, Tamara Tunie, Nafessa Williams i Clarke Peters.

Redakcja poleca

"I Wanna Dance With Somebody": kiedy premiera?

Reżyserką filmu jest Kasi Lemmons. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten, który pracował również nad  "Bohemian Rhapsody". "I Wanna Dance With Somebody" trafi do kin 1 grudnia 2022 roku.

RadioZET.pl/Sony Pictures/YouTube