Obserwuj w Google News

"Hellraiser": wiemy, kto zagra żeńską wersję Pinheada w remake'u kultowego horroru [ZDJĘCIE]

2 min. czytania
08.10.2021 13:52
Zareaguj Reakcja

"Hellraiser" doczeka się odświeżonej wersji, w której słynny antagonista znany jako Pinhead będzie kobietą. Włodarze platformy Hulu ogłosili właśnie obsadę remake'u i zdradzili, że w roli przywódcy Cenobitów zobaczymy gwiazdę serialu "Sense8" - Jamie Clayton.

"Hellraiser": wiemy, kto zagra żeńską wersję Pinheada w remake'u kultowego horroru [ZDJĘCIE]
fot. New World Releasing/Courtesy Everett Collection/ East News

"Hellraiser" to kultowy horror wymieniany jednym tchem z takimi legendami, jak "Koszmar z ulicy Wiązów", "Halloween",  "Laleczka Chucky" i "Piątek trzynastego". Przy obecnej modzie na wszelkiej maści sequele, spin-offy i remake'i, było tylko kwestią czasu, aż ktoś postanowi powołać do życia nową, odświeżoną wersję opowieści o Pinheadzie i jego sadomasochistycznej sekcie Cenobitów. Za nowego "Hellraisera" odpowiadają studio Spyglass Media Group oraz platforma Hulu, które właśnie ogłosiły obsadę nadchodzącego projektu. Co ciekawe, tym razem Pinhead będzie kobietą

Redakcja poleca

"Hellraiser": Jamie Clayton jako Pinhead w nowej wersji horroru

Jak podaje serwis Entertainment Weekly, w rolę Pinheada wcieli się gwiazda serialu "Sense8", Jamie Clayton. Aktorkę mogliśmy też podziwiać w takich produkcjach, jak: "Pierwszy śnieg", "Neon Demon", "Designated Survivor" i "Słowo na L: Generacja Q". 

Na ekranie, oprócz Clayton, zobaczymy także Odessę A'zion ("Grand Army"), Brandona Flynna ( "Trzynaście powodów",  "Ratched"), Gorana Visnjica, Drew Starkeya, Adama Faisona, Aoife Hinds i Hiam Abbas ( "Sukcesja").

"Hellraiser": kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery remake'u "Hellraisera". Wiemy jedynie, że horror trafi do oferty platformy Hulu, a za reżyserię odpowiada twórca głośnego "Rytuału" - David Bruckner.

Bruckner pracował na podstawie scenariusza opracowanego przez Bena Collinsa i Luke'a Piotrowskiego. Co istotne, wśród producentów znalazł się Clive Barker, czyli twórca oryginalnego "Wysłannika Piekieł" z 1987 roku.

Filmy tak drastyczne, że nie obejrzycie ich do końca. Podejmiecie wyzwanie? [TOP 5]

RadioZET.pl/EW.com