Obserwuj w Google News

Disney+ nie pojawi się jednak latem w Polsce? Zaskakujące wieści

Roksana Orlicka
2 min. czytania
10.03.2020 13:54
Zareaguj Reakcja

Disney+ to popularna w wielu krajach platforma, która oferuje szeroki wybór filmów. Jakiś czas temu pojawiła się wiadomość, że Disney+ będzie dostępny również w Polsce. Datę wyznaczono na lato 2020. Niestety, okazuje się, że taka informacja zniknęła ze strony Walt Disney Company. Co dalej?

Disney+ jednak nie pojawi się latem w Polsce
fot. Shutterstock

Disney+ nie pojawi się latem w Polsce? Platformy, na których można znaleźć filmy, seriale i programy rozrywkowe, cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Okazuje się, że wielu Polaków bardzo czekało na premierę Disney+. Niestety, informacja o wprowadzeniu platformy do Polski, została usunięta przez Walt Disney Company. Co teraz?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Disney+ nie pojawi się w Polsce?

Od dawna mówi się o tym, że wiele firm zakłada własne platformy. Disney jest jedną z nich. Na platformie można zobaczyć znane bajki Disneya, filmy Disney Channelprodukcje Pixara, dokumenty National Geographic oraz przeboje Marvela. 6 marca na stronie Walt Disney Company pojawiła się informacja, że Polska znajdzie się wśród krajów, do których dotrze Disney+. Premiera byłą zaplanowana na lato 2020 roku. Niestety, chwilę później usunięto Polskę z tej listy.

Wiadomo, że na platformie będzie można znaleźć klasyki Disney Channel, np. serial "Hannah Montana". Będą także wszystkie części filmów z serii "Gwiezdne wojny", ale także kultowe bajki Disneya i słynne produkcje Marvela. W innych krajach miesięczna subskrypcja kosztuje około 26 złotych

Na razie Disney+ nie komentuje, kiedy platforma pojawi się w Polsce. 

 

Zobacz także:  Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Gazeta.pl/RO