Obserwuj w Google News

Co w telewizji w weekend? Polecamy najciekawsze filmy [PROGRAM TV 22-24.05]

Roksana Orlicka
3 min. czytania
22.05.2020 14:26
Zareaguj Reakcja

Co w telewizji w weekend? Nie zabraknie głośnych tytułów - mowa o takich produkcjach jak "Shrek", Pearl Harbor" czy "Człowiek z blizną". Zdradzamy, co warto obejrzeć w dniach 22-25.05 na Polsacie, TVN, TVN7 i TVP2.

Co można zobaczyć w telewizji w dniach 22-24 maja 2020
fot. YouTube/Kadr z filmu Paranoja

Co w telewizji w weekend? Przejrzeliśmy program telewizyjny na dni 22-25 maja. Pojawią się propozycje dla widzów kina ambitnego, ale też dla osób, które szukają rozrywki. Nie zabraknie także filmów dla najmłodszych i takich, co można je obejrzeć z całą rodziną. Weekend zapowiada się deszczowy, a do tego z uwagi na pandemię koronawirusa, wciąż powinniśmy spędzać dużo czasu w domu.

Co pojawi się w telewizji na takich kanałach jak Polsat, TVN, TVN7, TVP2? Zdradzamy poniżej, jak prezentuje się program telewizyjny na dni 22-25 maja 2020 roku.

Zobacz także:  HBO GO: jeszcze w maju z platformy zniknie ponad 70 produkcji. W tym największe hity filmowe 

Co w telewizji? Zostań w domu i zobacz najciekawsze filmy [22.05-24.05]

W weekend w telewizji będzie bardzo różnorodnie, dlatego każdy powinien znaleźć jakiś film dla siebie. W dniach 22.05-24.05 będzie w czym wybierać. Zobaczymy między innymi kultowy hit, który za każdym razem bawi tak samo, czyli "Shreka", ale także takie klasyki filmu jak "Pearl Harbor" czy "Człowiek z blizną".

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, zasiadając przed telewizorem w dniach 22-24.05? Zdradzamy poniżej, co ciekawego można znaleźć w programie telewizyjnym.

Shrek (2001), reż. Andrew Adamson, Victoria Jenson

"Shrek" to dobrze znana historia, która bawi już kolejne pokolenia. Film przedstawia historię ogra żyjącego z dala od ludzi. Pewnego dnia w towarzystwie zabawnego osła wyrusza uwolnić księżniczkę uwięzioną w zamku.

Film "Shrek" zostanie wyemitowany w piątek, 22 maja 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVN. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę, 24 maja 2020 roku o godzinie 17.10 również na TVN.

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Shrek":

Człowiek z blizną (1982), reż. Brian De Palma

"Człowiek z blizną" to słynny remake filmu z 1932 roku. W roli głównej Al Pacino, towarzyszą mu: Steven Bauer i Michelle Pfeiffer. "Człowiek z blizną" przedstawia historię kubańskiego emigranta, który przybywa do Miami i razem z przyjacielem zaczyna pracować dla mafii narkotykowej.

"Człowiek z blizną" zostanie wyemitowany w piątek, 22 maja 2020 roku o godzinie 21.00 na antenie TVN7.

Zobacz zwiastun filmu "Człowiek z blizną":

Pearl Harbor (2001), reż. Michael Bay

"Pearl Harbor" to kultowy już film z Benem Affleckiem, Joshem Hartnettem i Kate Beckinsale. Film przedstawia historię dwóch pilotów: Danny i Rafe. Mężczyźni walczą podczas II wojny światowej i obydwoje zakochują się w pielęgniarce Evelyn.

"Pearl Harbor" zostanie wyemitowany w piątek, 22 maja o godzinie 21.50 na antenie Polsatu.

Selena (1997), reż. Gregory Nava

"Selena" to film z Jennifer Lopez w roli głównej. Popularna gwiazda wciela się tutaj w latynoską artystkę, która zginęła śmiercią tragiczną. To wzruszająca biografia filmowa, nie tylko dla fanów latynoskiej kultury. 

Film "Selena" zostanie wyemitowany w sobotę, 23 maja 2020 o godzinie 22.10 na TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Selena":

Skok stulecia (2018), reż. Christian Gudegast

"Skok stulecia" to jedna z nowszych produkcji. To film inspirowany "Gorączką" Michaela Manna. W roli głównej Gerard Butler. "Skok stulecia" to film o historii grupy profesjonalnych złodziei. Mężczyźni przygotowują się na wielki skok na Bank Rezerwy Federalnej w Los Angeles. Ich tropem rusza dociekliwy policjant.

Film "Skok stulecia" zostanie wyemitowany w niedzielę, 24 maja 2020 roku o godzinie 20.00 na antenie TVN.

Zobacz zwiastun filmu "Skok stulecia":

Paranoja (2013), reż. Robert Luketic

"Paranoja" to film z gwiazdorską obsadą - występują Gary Oldman, Liam Hemsworth, Amber Heard i Harrison Ford. Jest to historia młodego chłopaka, który jest szantażowany przez swojego szefa i zostaje zmuszony do szpiegowania konkurencyjnej spółki.

Film "Paranoja" zostanie wyemitowany w niedzielę, 24 maja 2020 roku o godzinie 20.05 na antenie TVP2.

Zobacz zwiastun filmu "Paranoja":

21 gramów (2003), reż. Alejandro Gonzalez Inarritu

"21 gramów" to intrygujący film z Naomi Watts, Charlotte Gainsbourg, Benicio del Torro oraz Seanem Pennem. W filmie tragiczny wypadek na zawsze zmienia losy trzech rodzin, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego i łączy je.

Film "21 gramów" zostanie wyemitowany w niedzielę, 24 maja 2020 roku o godzinie 21.55 na antenie TVP2.

Zobacz zwiastun filmu "21 gramów":

Zobacz także:  45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odwołany. Jest oświadczenie 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO