Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska dołącza do „Dzień Dobry TVN”. Poprowadzi autorski cykl

Maciej Friedrich
2 min. czytania
25.03.2019 13:17
Zareaguj Reakcja

Annę Lewandowską będziemy mogli zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”, w cyklu autorskich miniprogramów „Sztuki walki”. Żona Roberta Lewandowskiego będzie spotykać się z kobietami, które wykazały się niezwykłą siłą charakteru.

Anna Lewandowska dołącza do „Dzień Dobry TVN”. Poprowadzi autorski cykl
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska to bez wątpienia nie tylko żona piłkarskiego gwiazdora Roberta Lewandowskiego. 30-latka pokazała, że jest kobietą twardą, przebojową i nieustępliwą. Medalistka Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w karate stworzyła jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek związanych ze zdrowym odżywianiem, aktywnym trybem życia i działalnością treningową. Wraz z mężem mocno angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. W 2016 roku została prezesem organizacji „Olimpiady Specjalne”, której zadaniem jest wspomaganie osób niepełnosprawnych poprzez trenowanie rozmaitych dyscyplin sportu i branie udział w zawodach.

ZOBACZ TEŻ: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". 6-latek powiedział, że chciałby zostać mordercą

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w „Dzień Dobry TVN”

Jak się okazuje, Lewandowską będziemy mogli zobaczyć również na ekranach telewizorów. Trenerka otrzymała bowiem własny cykl miniprogramów w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. „Sztuki walki”, bo taki tytuł ma nosić format, ma zwrócić uwagę na niezwykłą siłę kobiet i to, jak doskonale wspierają się w grupie.

– „Sztuki walki” to cykl spotkań z kobietami, które pokazują, że w grupie są silniejsze. Spotkałam się z kobietami po usunięciu piersi, niesamowite fighterki. Wzruszyłam się tam, to ja od nich zdobyłam ogromną motywację [...] Sukcesu nie można zdobyć w pojedynkę. Zawsze go zdobywamy w teamie, ja zawdzięczam swój sukces swojemu teamowi. Trzeba głośno mówić o wsparciu kobiet – opowiadała sama Anna.

Sportsmenka zaznaczyła również, że cykl nie będzie przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Do oglądania zachęca również Panów.

– To program o kobietach i dla kobiet, ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć, jak silne my, kobiety, potrafimy być w obliczu różnych wyzwań – zachęcała.

„Sztuki walki” zapowiadają się bardzo interesująco. Pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć już jutro, we wtorek, 26 marca, o godzinie 9.50, na antenie TVN.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, dlaczego Anna Lewandowska tak dobrze wychodzi na zdjęciach

 

RadioZET.pl/MF