Zamknij

Oto „Hit na Mundial”! Razem ze słuchaczami Radia ZET stworzyliśmy piłkarski przebój

22.11.2022 12:32

„Hit na Mundial” już jest. Razem z Wami stworzyliśmy piłkarski przebój, który ma zagrzać do walki polskich piłkarzy w Katarze. Słuchacze Radia ZET nie zawiedli i zasypali nas gotowymi wersami. „Śpiewa z nami każdy Polak: Polska gola, Polska gola, Polska gola” – tak brzmi refren zetkowego „Hitu na Mundial”.

Hit na Mundial Radio ZET
fot. Radio ZET

Mundialowy przebój Radia ZET gotowy. Przez kilka dni słuchacze pomagali nam stworzyć jak najlepsze wersy „Hitu na Mundial”. Jak wyszło? Poniżej prezentujemy pełną wersję piosenki.

Zobacz także

„Hit na Mundial” w Radiu ZET. Posłuchaj piłkarskiego przeboju stworzonego ze słuchaczami

Słuchacze Radia ZET stanęli na wysokości zadania i stworzyli razem z nami „Hit na Mundial”. We wtorek, w dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu w Katarze, zaprezentowaliśmy pełną wersję naszego piłkarskiego przeboju w wykonaniu Eweliny Pacyny i gwiazdy rapu, SzyminEMa.

Gdy Lewandowski na bramkę strzela, to cała Polska znów wpada w szał. Zawsze jest dobrze wygrać do zera i tłum radosnych zobaczyć ciał. Gdy Wojtek Szczęsny na bramce stoi, nic nam się złego nie może stać – brzmi fragment „Hitu na Mundial”.

Polska gola, Polska gola, inne kraje do przedszkola. Już główkuje każdy w kraju, czy do raju, czy „o raju!” – rapuje Szymon Majewski.

Poniżej prezentujemy pełną wersję „Hitu na Mundial”:

Uroczysta premiera piosenki odbyła się we wtorek w programie „Dzień Dobry Bardziej”, gdzie Ewelina Pacyna gościła również kolegę z utworu, czyli SzyminEMa.

Dzwonił Czesław, Ania Lewandowska, Robert. Potrzebują tej piosenki. Ten utwór to dwunasty, trzynasty, czternasty zawodnik – stwierdził Szymon Majewski.

Zabawa z „Hitem na Mundial” trwa. Stwórz razem z nami kolejną zwrotkę

W dniu pierwszego meczu Polaków na mundialu w Katarze zaprezentowaliśmy stworzony razem ze słuchaczami Radia ZET "Hit na Mundial". Dołącz do następnej części naszej piłkarskiej zabawy.

Jak to zrobić? W środę, 23 listopada słuchaj od rana uważnie Radia ZET. Twoim zadaniem będzie stworzyć najlepszy wers do gotowego już tekstu piosenki. Na autora najlepszego rymu czeka biało-czerwony zestaw kibica.

REGULAMIN KONKURSU