Obserwuj w Google News

Bartłomiej Boruc - Big Brother 2019: kim jest finalista reality show?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
16.06.2019 21:17
Zareaguj Reakcja

Kim jest Bartłomiej Boruc - finalista Big Brothera 2019? Znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Premiera nowej edycji programu nastąpiła w niedzielę, 17 marca i właśnie wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest finalista programu Big Brother 2019 Bartek Boruc.

Bartłomiej Boruc - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?
fot. Piotr Molecki/East News

Kim jest Bartłomiej Boruc - finalista " Big Brothera" 2019? Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w połowie marca. W dniu premiery poznaliśmy także wszystkich uczestników reality show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z finalistów, czyli kim jest Bartek Boruc, ile ma lat, czym się zajmuje i skąd pochodzi.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Bartłomiej Boruc - Big Brother 2019: kim jest finalista reality show?

Finalista Big Brothera 2019, Bartłomiej Boruc ma 37 lat. Znajomi nazywają go "duszą towarzystwa", a on sam o sobie mówi: malarz, muzyk, raper, wodzirej. 

Jak sam przyznaje, próbuje "brnąć w muzykę".

- Minęły już te lata, kiedy robiłem taki mocny hip-hop z ulicy. Tak naprawdę ulica mnie wychowała.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej programu, jest współczesnym człowiekiem renesansu, uzdolnionym muzycznie i literacko. Jego młodość nie była usłana różami. Mama odeszła po długiej walce z rakiem. To właśnie jej choroba sprawiła, że Bartek stał się zwolennikiem medycznej marihuany i nie boi się mówić o tym głośno. Jest żywiołowy, nie znosi nudy, a w towarzystwie zawsze gra pierwsze skrzypce. Nie boi się wyrażać swojego zdania. Wraz z żoną i synem mieszka w Irlandii.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Bartek Boruc: co jeszcze o nim wiemy?

W programie " Big Brother" 2019, Bartłomiej Boruc podkreśla, że nie zawsze był tak ciepłym człowiekiem, jakim jest teraz. Gdy mieszkał w Polsce, jak sam przyznaje, alkohol i narkotyki przysłaniały mu wszystko. Szukał pomocy, jednak do nikogo się o nią nie zwracał. W tej trudnej sytuacji najbardziej pomogła mu jego obecna żona, z którą znają się już ponad 17 lat. Mają 12-letniego syna.

Bartek Boruc do programu "Big Brother" przyszedł głównie po to, aby coś osiągnąć dzięki udziale w reality show. Jak widać już teraz mu się to udało - dotarł aż do finału. Wyniki poznamy już w niedzielę, 16 czerwca 2019 roku.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z  domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP