Zamknij

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW, ZDJĘCIA]

Karolina Piotrowska
16.06.2019 18:10
Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW 21.03]
fot. mat. prasowe

Uczestnicy Big Brother 2019 zostali ogłoszeni. W programie TVN-u, który wraca po długiej przerwie, wystąpi 16 uczestników. Wszyscy na okres kręcenia programu pozostaną odcięci od świata. Chcecie sprawdzić, kto zdecydował się zaakceptować wyzwanie i wziąć udział w Big Brother 2019? Szczegółowe informacje na temat listy uczestników Big Brother 2019 i zdjęcia można znaleźć w naszym artykule. 

"Big Brother" 2019: uczestnicy - kto wystąpi w nowej, 6. edycji programu? Kogo zobaczymy w domu "Wielkiego Brata"? Odpowiadamy na pytania i sprawdzamy wszystkie informacje o liście uczestników Big Brother 2019, nowej edycji programu TVN-u.

Big Brother 2019 - kto odpadnie z programu i opuści Dom Wielkiego Brata? [14.04]

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji programu?

Lista uczestników Big Brother 2019 jest już znana. Kto występuje? W 6. edycji programu swoich sił spróbuje 16 ochotników. Zostali oni wyłonieni w castingach. Do programu mógł zgłosić się każdy, kto ukończył 18 lat.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Uczestnicy Big Brothera 2019: LISTA UCZESTNIKÓW nowej edycji

Stacja TVN podała już nazwiska wszystkich uczestników Big Brothera 2019. W programie bierze udział łącznie 16 osób. Poniżej prezentujemy pełną listę uczestników Big Brothera 2019.

» Big Brother 2019: transmisja online. Gdzie obejrzeć transmisję w internecie?

Będziemy także na bieżąco uzupełniać listę uczestników Big Brothera 2019 o te osoby, które zostaną nominowane w programie i będą musiały opuścić dom Wielkiego Brata.

Big Brother, 2. edycja - kiedy nowe odcinki i czy powstanie kolejny sezon w 2019?

Pełna LISTA UCZESTNIKÓW Big Brothera 2019:

Po kliknięciu w imię i nazwisko uczestnika Big Brothera 2019, możecie poznać więcej informacji na jego temat.

W środę, 20 marca poznaliśmy pierwsze osoby nominowane w programie. Jest to dwoje uczestników - Maciej Borowicz oraz Natalia Wróbel. O tym, kto odpadnie z Big Brothera mogliśmy dowiedzieć się w niedzielę, 24 marca.

W niedzielę, 24 marca poznaliśmy kolejne osoby nominowane w programie. Jest to dwoje uczestników - Łukasz Darłak i Tomasz Urban. O tym, kto odpadnie z Big Brothera dowiedzieliśmy się już w niedzielę, 31 marca.

Dodatkowo karnie nominowana do opuszczenia programu za złamanie regulaminu została Justyna Żak. Od tej pory głosy można było oddawać również na nią.

» Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do odejścia z programu? [20.03]

Dodatkowo w 3. odcinku programu "Big Brother Arena" w niedzielę, 31 marca dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie w poniedziałek, 1 kwietnia do programu Big Brother 2019 dołączy nowy uczestnik.

» Big Brother 2019 - kto nowy dołączył i zamieszkał w Domu Wielkiego Brata? [NOWY UCZESTNIK 02.04]

W niedzielę, 31 marca do odejścia z programu zostały nominowane kolejne osoby. Tym razem są to Karolina Wnęk, Justyna Żak i Łukasz Darłak. Maciej Borowicz został wyrzucony z programu. O tym, kto odpadnie z Big Brothera dowiemy się najprawdopodobniej w niedzielę, 7 kwietnia.

» "Big Brother" 2019: kto jest NOMINOWANY do opuszczenia programu? [31.03]

W niedzielę, 7 kwietnia poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zostali nominowany do opuszczenia programu. Tym razem są to Radosław Palacz i Klaudia Marchewka. O tym, kto odpadnie z Big Brothera dowiemy się najprawdopodobniej w niedzielę, 14 kwietnia.

» "Big Brother" 2019: Kto jest nominowany do opuszczenia programu? [07.04]

W niedzielę, 14 kwietnia poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zostali nominowany do opuszczenia programu. Tym razem były to aż trzy osoby: Magdalena Zając, Katarzyna Olek i Łukasz Darłak. Oprócz tego w ostatnim odcinku do programu dołączyło 2 nowych uczestników: Angelika Głaczkowska i Jakub Pyśk. W trakcie kolejnego tygodnia do nominowanych dołączyły kolejne trzy osoby: Magda Wójcik, Iza Mączka i Oleh Riaszeńczew. O tym, kto odpadnie z Big Brothera dowiemy się najprawdopodobniej dopiero w niedzielę, 28 kwietnia.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [21.04]

W czwartek, 9 maja Justyna Żak i Paweł Grigoruk ogłosili, że odchodzą z programu. 

Justyna Żak i Paweł Grigoruk prywatnie są parą, która stara się robić karierę w sieci. Justyna mieszkała w domu Wielkiego Brata od początku, Paweł dołączył do programu na początku maja. 

 - Mnie tu nikt nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni tu sobie siedzą, niech się bawią, niech się prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra ten hajs, a ja tu po prostu nie pasuję. Ja tu przyszłam w innym celu i najwidoczniej to był mój błąd, że nie wpadłam na to, że ten program będzie o czym innym i taka osoba jak ja będzie tylko kosmitką i kozłem ofiarnym. Nie chcę się w to bawić, już mam dosyć - tłumaczyła Justyna Żak. 

BIG BROTHER 2019 - UCZESTNICY: ZDJĘCIA. Kto jest kim?

Zdjęcia uczestników Big Brothera 2019 możecie znaleźć w poniższej galerii. Przypomnijmy, że co tydzień będą miały miejsce tzw. nominacje. Każdy uczestnik w specjalnym Pokoju Zwierzeń będzie rozmawiał z Wielkim Bratem i typował dwóch uczestników do odejścia z programu. Dwie osoby z największą liczbą głosów będą nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata i przez kolejny tydzień widzowie będą mieli poprzez głosowanie SMS oraz online wybrać spośród nich jedną, która opuści program.

» "Big Brother" 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Głosowanie SMS wyłoniło jednego z uczestników Big Brothera 2019. Widzowie mogli wybierać spośród dwóch kandydatów: Agnieszki Raczyńskiej i Macieja Borowicza. Agnieszka Raczyńska ma 26 lat i pochodzi ze Szczecina. Maciej Borowicz ma 31 lat i jest instruktorem fitnessu. Jedna z tych osób miała szansę na stałe wejść do domu Wielkiego Brata.

Wyniki głosowania SMS poznaliśmy w poniedziałek, 18 marca. Niestety, Agnieszka Raczyńska spędziła tylko jedną noc w domu Wielkiego Brata i musiała pożegnać się z programem.

Big Brother 2019: kiedy premiera? Transmisja TV i online

Premiera nowej edycji "Big Brothera" w TVN odbyła się 17 marca 2019 r. 

- "Big Brother 6" wraca na antenę w 2019 roku i wszystkie reguły odchodzą w zapomnienie - zapowiedział TVN na swojej oficjalnej stronie.

» Big Brother: nowa edycja 2019 - kiedy program, gdzie oglądać, kto poprowadzi?

Transmisja "Big Brothera 2019" będzie dostępna na platformie internetowej player.pl. W telewizji, program pokaże stacja TVN7. "Big Brother " będzie pokazywany w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 20. Później, bo o 23:15, zostanie pokazany "Big Brother Extra", czyli materiały, które powstały podczas kręcenia "Big Brothera", ale nie zostały ujęte we wcześniejszych odcinkach.

» Big Brother 2019: piosenka z czołówki. Jaki tytuł i kto ją śpiewa?

Do tego, TVN7 wprowadzi tzw. transmisję na żywo z Domem Wielkiego Brata: "Big Brother - Pobudka" (o godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35) oraz "Big Brother: podwieczorek" (godz. 16:40). Będą to krótkie, kilkuminutowe odcinki. TVN7 w każdą niedzielę pokaże też "Big Brother " na żywo, w którym będzie można obejrzeć podsumowanie tygodnia w programie.

RadioZET.pl/PZ/KP