Obserwuj w Google News

"Zakazany owoc", odcinek 169 - STRESZCZENIE. Ender, Halit i Yildiz trafiają do szpitala [3.03]

1 min. czytania
02.03.2023 13:19
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 169. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. Co się wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Materiały prasowe TVP

"Zakazany owoc", odcinek 169 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 169. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

Redakcja poleca

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 169: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 169. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Ender, Halit i Yildiz trafiają do szpitala po tym, jak zostali otruci. Podejrzewają, że stoi z tym Sahika. Z kolei Kaya próbuje namówić Yigita do rozmowy z Ender. A Leyla zamieszkuje wraz z Emirem.

"Zakazany owoc", odcinek 169: Gdzie i kiedy oglądać?

169. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 3 marca 2023. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP