Obserwuj w Google News

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Izabela prosi Alfonsa o pomoc [28.11]

2 min. czytania
24.11.2022 10:29
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 5. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Izabela prosi Alfonsa o pomoc. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii".

Izabela królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odc. 5 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Izabela, królowa Hiszpanii” to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii”?

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 5: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 5. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Izabela prosi Alfonsa o pomoc. Nie chce, by dopuszczono do jej ślubu z Pedrem. Udaje się do niego z Beatriz, a w drodze na kobiety napadają bandyci. Ratuje je Cabrera. W tym zasie Pedro wybiera się w podróż, by się oświadczyć Izabeli. Mężczyzna zostaje otruty przez Juana, który mści się na nim za śmierć siostry. 

Tymczasem Pacheco uważa, że to król Edward go zdradził i zabił jego brata. Sytuacja jest napięta i nad bohaterami wisi widmo kolejnej wojny. Carrillo przekonuje Alfonsa, by oddał Krzyż Zakonu św. Jakuba Pacheco. Dzięki temu posunięciu mężczyzna przechodzi ze swoim wojskiem na ich stronę.

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 5: gdzie i kiedy oglądać?

5. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w poniedziałek, 28 listopada 2022 o godzinie 21.55 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Najlepsze seriale na HBO Max 2022 rok
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max