Obserwuj w Google News

"Izabela, królowa Hiszpanii", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Pacheco postanawia porwać monarchę [23.11]

1 min. czytania
23.11.2022 10:36
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 3. odcinka serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Pacheco postanawia porwać monarchę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Izabela, królow Hiszpanii".

Izabela, królowa Hiszpanii
fot. Materiały prasowe TVP

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odc. 3 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Redakcja poleca

"Izabela, królowa Hiszpanii” to serial emitowany na TVP 2. Jest to hiszpański serial kostiumowy, opowiadający o losach 23-letniej Izabeli Kastylijskiej. Jego akcja rozgrywa się w XV wieku.  Co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu "Izabela, królowa Hiszpanii”?

"Izabela, królowa Hiszpanii”, odcinek 3: Streszczenie odcinka

Jak podaje portal Teleman.pl streszczenie 3. odcinka serialu „Izabela, królowa Hiszpanii” prezentuje się następująco:

Na dworze pojawia się Juan Pacheco i Carillo, arcybiskup Toledo. Przybywają, by wziąć udział w pertraktacjach. Pacheco postanawia porwać monarchę. Diego de Mendoza przekonuje Henryka IV do zmiany strategii. Izabela ma zamieszkać w Segowii. Natomiast Gonzalo zostaje nowym dworzaninem Alfonsa.

"Izabela, królowa Hiszpanii”: gdzie i kiedy oglądać?

3. epizod serialu "Izabela, królowa Hiszpanii" będzie można zobaczyć w środę, 23 listopada 2022 o godzinie 21.55 na antenie TVP2.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/Teleman.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +