Obserwuj w Google News

Polski serial Netflixa hitem na całym świecie. Kolejny sukces rodzimej produkcji

2 min. czytania
07.09.2022 15:04
Zareaguj Reakcja

"Gry rodzinne" to polski serial z gwiazdorską obsadą, który trafił na platformę Netflix. Okazuje się, że produkcja przypadła do gustu nie tylko polskim widzom - serial jest chętnie oglądany przez użytkowników na całym świecie. To sukces kolejnej rodzimej produkcji.

Gry rodzinne
fot. Materiały prasowe Netflix

"Gry rodzinne" Netflixa hitem na całym świecie. Netflix poszerza katalog polskich produkcji. Najnowszy serial "Gry rodzinne" spodobał się widzom nie tylko w Polsce. Jak podaje portal teleshow.wp.pl - "Gry rodzinne" znalazły się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji podczas weekendu 2-4 września.

Zobacz także: Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Polska produkcja podbiła serca widzów [TOP 10]

"Gry rodzinne" Netflixa hitem na całym świecie. Kolejny sukces rodzimej produkcji

"Gry rodzinne" to polski serial Netflixa, przedstawiający losy młodej kobiety, która ma wyjść za mąż. Podczas przygotowań młodej pary do wielkiego dnia na jaw wychodzi, jak bardzo różnią się ich rodziny oraz jakie sekrety skrywają. W produkcji wystąpili aktorzy młodego pokolenia, m.in. Eliza Rycembel i Piotr Pacek. W serialu znalazła się też plejada gwiazd polskiego kina - Izabela Kuna, Edyta Olszówka, Paweł Deląg, Marek Kalita czy Bartosz Gelner.

Jak podaje teleshow.wp.pl - "Gry rodzinne" stały się najpopularniejszym serialem pierwszych dni września w Polsce. Co ciekawe, serial osiągnął też sukces w kilkunastu innych krajach. Polska produkcja znalazła się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych seriali m.in. w Argentynie, Słowacji, Węgrzech i Urugwaju.

Redakcja poleca

"Gry rodzinne": gdzie oglądać serial?

Serial "Gry rodzinne" jest na ten moment dostępny tylko na platformie Netflix. Pierwszy sezon składa się z ośmiu epizodów. Obecnie nie jest pewne, czy polski serial doczeka się kontynuacji.

Zobacz także:  Netflix z reklamami: cena nowego pakietu ma być zdecydowanie niższa niż dotychczas

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Wielka Woda - kadr z serialu
7 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix