Obserwuj w Google News

Barwy szczęścia: gwiazda serialu TVP urodziła. "Noemie Angela jest już z nami"

2 min. czytania
12.07.2023 18:17
Zareaguj Reakcja

Znana z serialu "Barwy szczęścia" Divine Martyńska po raz kolejny została mamą. Aktorka i jej mąż, muzyk Tomasz Martyński, powitali na świecie trzecie dziecko. Uradowany tata zdradził w tabloidzie, że urodziła mu się córka. 

Divine Martyńska z "Barw szczęścia" urodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Divine Kitenge-Martyńska to aktorka znana z roli Cariny Kandal w serialu TVP  "Barwy szczęścia". Wcielała się tam w postać córki Stefana granego przez nieżyjącego już Krzysztofa Kiersznowskiego. Prywatnie aktorka od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z muzykiem disco polo Tomaszem Martyńskim. Para poznała się podczas konkursu Miss Egzotica, w którym Divine zdobyła tytuł wicemiss, a w sierpniu 2017 roku wzięła ślub. Wkrótce na świecie pojawił się mały Eryk. Dwa lata później para doczekała się kolejnego dziecka, synka Kenzo. Przed kilkoma dniami Divine i Tomasz Martyńscy zostali rodzicami po raz trzeci. 

Redakcja poleca

Divine Martyńska z "Barw szczęścia" urodziła córkę

Radosną nowinę przekazał Tomasz Martyński. W rozmowie z "Super Expressem" muzyk wyznał, że późnym wieczorem 11 lipca urodziła mu się córka. Dziewczynka otrzymała oryginalne imiona Noemie Angela.

Waży 3,5 kilograma, mierzy 53 cm. Dostała 10/10 punktów w skali Apgar - powiedział dumny tata. 

Divine Martyńska także czuje się dobrze i niedługo wróci z dzieckiem do domu, gdzie na małą Noemie czekają już 5-letni Eryk i 2,5-letni Kenzo. Starszy chłopiec znany jest z serialu "Barwy szczęścia", gdzie gra synka Cariny Kandal, z kolei młodszy syn Martyńskich ma na koncie udział w reklamach. 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski to dziś bożyszcze, a dawniej? Pokazał stare zdjęcie. "To naprawdę ty?"

Oni zostali samotnymi ojcami. Bieniuk, Wawrzecki, Pazura, Smoleń sami wychowywali dzieci
4 Zobacz galerię
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER, Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News