Obserwuj w Google News

"Wiedźmin" z zamówieniem na 3. sezon? Pojawiły się nowe informacje

1 min. czytania
02.10.2020 14:31
Zareaguj Reakcja

"Wiedźmin" dostanie 3. sezon na Netflix? Na to wskazują najnowsze doniesienia. Co wiemy o kontynuacji przygód Geralta z Rivii?

"Wiedźmin" z zamówieniem na 3. sezon?
fot. Rex Features/East News

"Wiedźmin" to jeden z największych hitów platformy Netflix. Serialowa adaptacja twórczości Andrzeja Sapkowskiego odbiła się szerokim echem na całym świecie, zyskując olbrzymią popularność. Fani wyczekują premiery 2. sezonu "Wiedźmina", a tymczasem pojawiły się informacje, jakoby 3. sezon miał oficjalnie powstać.

"Wiedźmin" - 3. sezon powstanie?

Jak donosi serwis Redanian Intelligence, platforma Netflix zamówiła już 3. sezon serialu "Wiedźmin". Redaktorzy serwisu powołali się na bazę danych opublikowanych przez organizację Writers Guild of America, gdzie widnieje adnotacja o 3. sezonie serialu z Henrym Cavillem w roli głównej. Według portalu, prace nad kolejną serią mają ruszyć już za kilka miesięcy. Podkreślamy jednak, że są to jedynie nieoficjalne doniesienia. Dopóki włodarze platformy (lub twórczyni serialu) nie potwierdzą tych rewelacji, 3. sezon "Wiedźmina" pozostaje w sferze pogłosek.

Wiedźmin — fenomen na skalę światową. W jakiej kolejności należy go czytać i czy warto?

"Wiedźmin" - kiedy premiera 2. sezonu?

Obecnie trwają prace na planie 2. sezonu "Wiedźmina", które przerwano na kilka miesięcy w związku z wybuchem pandemii koronawirusa. Produkcja nowej serii ma potrwać do lutego 2021 roku, a premiera przewidywana jest na drugą połowę 2021 roku. W rolach głównych powrócą Henry Cavill, Freya Allan i Anya Chalotra. 

Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO]