Obserwuj w Google News

"Tajemnice rodu Valentów": serial, który zastąpił "Stepową miłość". O czym jest?

Roksana Orlicka
2 min. czytania
09.03.2022 13:03
Zareaguj Reakcja

"Stepowa miłość" została wycofana z ramówki Telewizji Polskiej, gdy Rosja najechała na Ukrainę. Znamy już następce popularnego serialu, jest to produkcja o tytule "Tajemnice rodu Valentów". O czym jest czeski serial i kiedy można go oglądać?

Tajemnice rodu Valentów
fot. Materiały prasowe

"Tajemnice rodu Valentów": serial, który zastąpił "Stepową miłość". Telewizja Polska wycofała ze swojej oferty rosyjskie seriale, które cieszyły się w Polsce ogromną popularnością. Znaleziono już godnego zastępcę "Stepowej miłości". Jest to serial "Tajemnice rodu Valentów". O czym opowiada, kto w nim występuje i kiedy można go oglądać?

Zobacz także:   TVP zawiesza emisję popularnych rosyjskich seriali. Nie będzie nowych odcinków

"Tajemnice rodu Valentów": serial, który zastąpił "Stepową miłość" [FABUŁA, OBSADA]

"Tajemnice rodu Valentów" to nowość na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja zastąpiła "Stepową miłość". Jest to czeski serial, który opowiada o perypetiach praskiej rodziny. Wzbogaciła się ona po czasach Wielkiej Wojny. Rodzina pochodziła z małej wsi, lecz postanowiła przenieść się do Pragi, gdzie zamieszkała w pięknym domu. Członkowie rodziny nie osiedli na laurach, zamiast tego zaczynają rozbudowywać jedną z dzielnic w Pradze. Widzowie będą śledzić losy dwóch braci, którzy najbardziej są zaangażowani w ten proces. Valentynowi próbują za wszelką cenę uciec od przeszłości, jednak ona w pewnym momencie da o siebie znać. Nie pomoże tutaj zmiana miejsca zamieszkania.

Redakcja poleca

W serialu występują m.in. 

  • Jan Kolenik
  • Jiri Vyoralek
  • Jan Vlasak
  • Marketa Plankowa

"Tajemnice rodu Valentów": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Tajemnice rodu Valentów" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 21.40 na antenie TVP2. Pierwszy odcinek został wyświetlony 7 marca.

Zobacz także:  "M jak miłość": Patrycja i Łukasz zostaną rodzicami. Prawda wyjdzie na jaw

RadioZET.pl

Popularne rosyjskie i ukraińskie seriale. TOP 6 produkcji, które powinien znać każdy fan [TYTUŁY]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET