Obserwuj w Google News

"Rojst '97" – Magdalena Różczka o swojej przełomowej roli [WYWIAD WIDEO]

2 min. czytania
04.07.2021 21:37
Zareaguj Reakcja

"Rojst '97" to najnowsza produkcja platformy streamingowej Netflix i kontynuacja świetnie przyjętego serialu z 2018 roku. Mieliśmy szansę porozmawiać z odtwórczynię jednej z głównych ról nowego sezonu, aktorką Magdaleną Różczką. Przekonajcie się, co miała do powiedzenia o nowym sezonie.

Rojst'97 - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

" Rojst '97" to najnowsza propozycja platformy streamingowej Netflix i serial, który w zaskakujący sposób kontynuuje wątki znane z oryginalnej serii. Pierwszy sezon "Rojst" był produkcją oryginalną nie działającej już w naszym kraju platformy Showmax. Serial zadebiutował w 2018 roku i cieszył się ogromną przychylnością widzów i krytyków. Zaplanowany wtedy jako miniserial, "Rojst" opowiadał mroczną historię pewnego nietypowego śledztwa.

Teraz, w nowych odcinkach, dostaniemy najlepsze elementy premierowej serii, podkręcone go trzeciej potęgi. Nowe odcinki powstały już z myślą o platformie Netflix, a za stery wrócili wszyscy, odpowiedzialni za sukces oryginału. Jan Holoubek jest reżyserem i współscenarzystą projektu, tworzonego wraz z Kasprem Bajonem.

Redakcja poleca

"Rojst '97" – obsada i ekipa

Na ekranie zobaczymy zaś ponownie Andrzeja Seweryna, Zofię Wichłacz i Dawida Ogrodnika, ale do znanej i zgranej ekipy dołączyli nowi członkowie obsady. To Magdalena Różczka i Łukasz Simlat.

"Rojst '97" – Magdalena Różczka o roli w serialu [WYWIAD WIDEO]

Z okazji premiery serialu, mieliśmy szansę porozmawiać z  Magdaleną Różczką o nowym sezonie serialu i tym, co wyróżnia jej postać na tle innych bohaterów z jej filmowego emploi.

Zapis rozmowy wideo poniżej:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Redakcja poleca

"Rojst '97" – kiedy premiera?

Premiera sześciu odcinków 2. sezonu z podtytułem "'97" zapowiedziana jest już na środę 7 lipca.

Czytaj także:  "Zachowaj spokój": Netflix zapowiada polski serial oparty na książce Harlana Cobena