Obserwuj w Google News

Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie Marvela. Polak cieszy się z sukcesu, „rozumiesz to”?

2 min. czytania
30.11.2021 12:13
Zareaguj Reakcja

Piotr Adamczyk ponownie podbija internet. Polski aktor dostał właśnie własny plakat do serialu Marvela.

Hawkeye - kadr z serialu
fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Piotr Adamczyk podbija Marvela. W środę 24 listopada na platformie streamingowej Disney+ zadebiutował serial „ Hawkeye” z Haille Steinfeld i Jeremym Rennerem w rolach głównych. Jedną z ważnych ról gra w serialu także polski aktor – Piotr Adamczyk, który wciela się w jednego z przeciwników bohaterów, członka tzw. Tracksuit Mafia (co można luźno przetłumaczyć na: Mafia Dresiarzy, jak opisał ich sam Adamczyk).

Redakcja poleca

Bohaterowie grani przez Piotra Adamczyka oraz Aleksa Paunovica i Carlosa Navarro od razu skradli serca widzów, którzy zachwyceni są sposobem mówienia bohaterów i ich nagminnym użyciem słówka „bro” (pol. bracie) w każdym zdaniu. W wypadku bohatera Adamczyka szał robią też polskie wtręty bohatera, który nie dość, że podśpiewuje polskie kolędy, używa wulgaryzmów ("sp******amy"), to jeszcze w piękny sposób używa "ponglish" - mieszanki angielskiego i polskiego, w której angielskie zdanie kwituje mięsistym "rozumiesz to". Bohaterowie tak bardzo przypadli do gustu publiczności, że doczekali się własnego plakatu. 

Piotr Adamczyk na plakacie Marvela

Poster pojawił się w sieci w poniedziałek po południu i od razu zrobił furorę wśród internautów. Nie uciekł też uwadze trójce aktorów, których podobizny widnieją na oficjalnej grafice. Piotr Adamczyk w następujących słowach opisał swoje wrażenia:

"Marvel nie przestaje mnie zaskakiwać. Bros mają swój własny oficjalny plakat!!!".

Adamczyk nie kryje też ekscytacji z takiego obrotu spraw i serdecznie dziękuje fanom za niezwykle pozytywny odbiór jego postaci w serialu. 

"Nie mogę się nadziwić, jak bardzo pozytywny jest odbiór mojego udziału w serialu "Hawkeye". Dziękuję za wszystkie memy, tweety, TikToki i komentarze. To dzięki Wam mam nieustanny ZACIESZ"

„Hawkeye” - zwiastun

Serial reklamowany jest następującym zwiastunem:

„Hawkeye” – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i showrunnerem serialu jest Jonathan Igla. Na ekranie możemy oglądać takich aktorów i aktorki jak: Hailee Steinfeld, Jeremy Renner, Vera Farmiga, Tony Dalton, czy właśnie Piotr Adamczyk, Aleks Paunovic oraz Carlos Navarro.

„Hawkeye” – gdzie oglądać serial?

„Hawkeye” dostępny jest na platformie streamingowej Disney+, której oficjalna polska premiera zapowiedziana jest na 2022 rok. Co jednak ciekawe – w serwisie dostępna jest już polska wersja językowa serialu, więc platforma jest w pełni gotowa na nowych użytkowników.

Czytaj także:  „Wiedźmin”: Geralt kontra Wij – nowy klip promocyjny 2. sezonu hitu Netflixa [WIDEO]

RadioZET.pl/NaEkranie.pl/materiały prasowe Marvel/Instagram

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć